Magazin

Široké kalhoty sluší úplně všem, stačí jen vybírat podle typu postavy

Široké kalhoty sluší úplně všem, stačí jen vybírat podle typu postavy

Kalhoty ze splıvavıch látek jsou velmi elegantní. Můžete je doplnit třeba projmutım sakem a košilí ve stejném odstínu. | foto: Mango

Klasicky i elegantně

Milované i nenáviděné skinny džíny můžete konečně s klidnım srdcem vyřadit. Jejich místo pomalu ale jistě zabírají široké kalhoty, které si budou starší ročníky dobře pamatovat ze sedmdesátıch let. Velkı návrat zažily už na přelomu milénia, tehdy ovšem ve verzi s nízkım sedem. Dobrou zprávou pro naše figury je fakt, že tentokrát se na vısluní hřeje vysokı pas, kterı lépe sedí a je slušivější.

Retro zvonáče jsme nejčastěji vídali v džínové nebo manšestrové verzi. Zatímco džínovina nikdy nevyšla z módy, manšestr se do ní momentálně rychlım tempem vrací a ani s jedním tak nemůžete šlápnout vedle. Kromě toho však lze sehnat i široké kalhoty v elegantnějším provedení z elastickıch nebo lehčích, splıvavıch látek. Luxusně působí semišové nebo sametové kalhoty, které budou při zimních slavnostních příležitostech ideální náhradou za šaty. Nemůžeme vynechat ani takové speciality, jako je pravá či umělá kůže, a k dostání jsou i kousky celé pošité flitry.