Magazin

Sháníte něco na sebe nebo vánoční dárky? Nákupy Ona Dnes se blíží

Sháníte něco na sebe nebo vánoční dárky? Nákupy Ona Dnes se blíží

Nákupy nemusí bıt jen nutností, někdy se mohou dokonce stát i zábavou, společenskou událostí nebo prostě jen chvílí, kdy hodíte starosti za hlavu a vydáte se po obchodech udělat sobě nebo někomu blízkému radost.

A ještě mnohem veseleji se nakupuje, když máte v peněžence slevové kupony, které vám ušetří nějakou tu korunu.

Vydejte se po obchodech s kamarádkami nebo třeba s maminkou a užijte si společné vzrušení z nečekanıch objevů nebo vıhodnıch nákupů. Odpoledne či večer pak můžete zakončit třeba u kávy a dortíku.

Už příští pondělí 18. října startují další podzimní Nákupy Ona Dnes, tak si do té doby promyslete, co všechno potřebujete. První várku slevovıch kuponů najdete už ve středu 13. října v aktuálním vydání lifestylového čtrnáctideníku Žena a život, tak se pro ni nezapomeňte stavit v trafice.

Letos bude tváří populární akce půvabná modelka a finalistka České Miss Veronika Kašáková (rozhovor s ní najdete v pondělí na stránkách tištěného časopisu Ona Dnes i na webu OnaDnes.cz).

Těšit se můžete celkem na 187 zajímavıch slev ve vıši až 50 procent. Vybírat bude opět možné z množství oblíbenıch značek, jako jsou například C&A, Astratex, Gap, Sephora, Slevomat, Datart, Eppi, Bonami, Styx, Timex a dalších.

Slevové kupony budou také tradičně součástí vydání deníku MF DNES v magazínu Ona DNES v pondělí 18. října, najdete je také ve čtvrtečním vydání MF DNES s magazínem DNES+TV s datem 21. října.

Od 19. října můžete mít slevové kupony k dispozici také přímo v mobilním telefonu, a to díky aplikaci Portmonka.