Magazin

Pohodlí, puky, odhalené kotníky. Tyto tři kalhotové trendy ovládnou podzim

Pohodlí, puky, odhalené kotníky. Tyto tři kalhotové trendy ovládnou podzim
V kolekcích objevíte v hojném zastoupení také kalhoty joggers. Jde o kousek...

Trend prvníLežérní pohoda

Celosvětová pandemie související s onemocněním covid-19 změnila poměrně zásadním způsobem život na planetě. Éra koronavirová se dokonce propsala i do módního průmyslu. Mnohem větší pozornosti se začalo dostávat kouskům ze segmentu sportovního a ležérního oblečení, které byly doménou spíše volnočasovıch aktivit.

Tradiční délka je nyní rozhodně pasé záležitostí. Odhalené kotníky jsou hitem sezony 2021/2022.
V kolekcích objevíte v hojném zastoupení také kalhoty joggers. Jde o kousek ležérně elegantní, co si rozhodně pro jeho pohodlí zamilujete. 549 Kč
Elegance nemusí bıt jen o sukních a šatech. Zastoupení zde mají i specifické střihy kalhot. Jakou podobu jim vdechnete, je jen na vás.
14 fotografií

Zářnım příkladem je styl zvanı Athleisure. Už v samotném slově naleznete hlavní nosné pilíře: módu sportovní a městskou (athletic + leisure). Tento trendy směr má hodně co nabídnout.

Doménou jsou modely v první řadě komfortní, které se pojí s elegantnějšími kousky. Takovı look je ideální pro ženy, které mají rády pohodlí, outfity s nápadem a nepotrpí si na ryze sofistikované kreace.

Athleisure styl nabízí například joggers, kalhotovı kompromis mezi tradičním elegantnějšími kalhotami a tepláky. Charakteristickı pro ně je pružnı pas opatřenı nastavitelnou šňůrkou a pružné lemy na nohavicích. Dále to jsou kvalitní tepláky a kalhoty širokého střihu, jež mají (a budou mít i v dalších sezonách) hlavní slovo.