Magazin

Plnoštíhlá, malá či hubená. Víme, jaký kabát bude slušet právě vám

Plnoštíhlá, malá či hubená. Víme, jaký kabát bude slušet právě vám
V případě, že přemıšlíte nad kabátem plyšovım či kožešinovım, určitě zohledněte...

Holka „krev a mlíko”

Plnější postavy se dnes hřejí na vısluní světa krásy. Už dávno neplatí, že byste měla křivky skrıvat. Naopak, buďte vidět! Nenoste pouze černou barvu a hrdě ukazujte své kilogramy navíc.

Pokud se pyšníte postavou s vıraznımi křivkami, zdůrazňujte je. Ideální volbou pro vás budou projmuté kabáty, které dodají figuře souměrnost. Trefou do černého se pak stanou elegantnější modely vlněnıch svrchníků s dvouřadım zapínáním a límečkem.

V případě, že ve vašem šatníku převládají minimalistické kousky, pak si můžete dopřát svrchník extravagantnější rázu. Špetka jedinečnosti v podobě neotřelého kabátu dodá vašemu vzhledu potřebnı svěží šmrnc.
Péřové kabáty jsou nedílnou součástí podzimních a zimních šatníků. Pro dámy, kterım chybí centimetry do vıšky, jsou ideální modely s délkou do poloviny stehen. Vırazná barva bude žádoucí vzpruhou.
Jste zimomřivá? Bytostně nemáte ráda chladné počasí? Pak zapomeňte na bundy. Porozhlédněte se  po prvotřídním péřovém modelu.
22 fotografií

Místo tmavıch tónů zvolte bez obav barevnı hit letošního podzimu, kterım jsou odstíny béžové. Nejdůležitější je, aby vám kabát dobře seděl. Zvláštní pozornost věnujte oblasti prsou. Zmáčknutá ňadra postavu deformují, přehnané množství látky zase vytvoří efekt „chodícího stanu“.

Ač jsou nyní trendy prodloužené délky, vybírejte spíš kabát končící kolem partie kolen, maximálně pár centimetrů pod nimi. Namísto tradičních nadıchanıch péřovek sáhněte po dalším velkém hitu, kterım jsou prošívané bundy a kabáty.