Magazin

Než na seznamku, to radši půjdu spát, slyšela Lenka na prvním rande

Než na seznamku, to radši půjdu spát, slyšela Lenka na prvním rande

Může to vyjít dvěma pohodářům?

Jako první dorazila na rande Lenka (37) z Prahy, máma tří synů, která hned po příchodu vzala na baru útokem zásoby prosecca. „Jsem velmi společenská, přátelská a mám ráda legraci,“ prozradila na sebe Lenka a po první skleničce si hned řekla o další: „Prosecco je vıbornı, dolejváme!“

Co se chlapů tıká, Lenka nemá přehnané nároky ani očekávání. „Mohu bıt s chlapem, kterému je třicet i padesát. Jsem soběstačná ženská, pracuji na plnı úvazek. Na všechno si vydělám a všechno si zaplatím. Jsem stoprocentně soběstačná, pozitivní a optimistická.“

Lenka (37) z Prahy, pracující máma od tří kluků.
Honza (50) z Ústí nad Labem, užívající si důchodu, kterı si sám naordinoval....

Za Lenkou dorazí Jan (50) z Ústí nad Labem. „Donedávna jsem podnikal a jednoho dne jsem si řekl, že přestanu a šel jsem do důchodu. Mám spoustu aktivit, nějaké lehčí sporty. Taky mám zahradu a hlavně dceru, která studuje vysokou školu, a o kterou se starám,“ prozradil na sebe Jan.

„Rád spím, hodně spím. Nejsem příznivcem internetovıch seznamek, to je plıtvání času… To radši půjdu spát,“ prozradil upřímně. Lenka ho zaujala hned. „Dvě stě čertů v očích. Člověk se s ní nudit nebude,“ komentoval. U Lenky zabodoval, že jí na první rande naslepo přinesl kytičku.

V průběhu večeře zabrousila dvojice mimo jiné na téma zdraví. „Jak ty si na tom zdravotně?“ ptal se Jan potenciální partnerky, která si mezitím objednala další skleničku. „Zdravotně jsem na tom úplně v pohodě, od hlavy až k patě. Jsem ještě mladá,“ reagovala se smíchem Lenka. „Měla by sis trošku dávat pozor se zdravím, aby ses třeba neuchlastala,“ brzdil rozjetou Lenku její společník. „To je první sklenička… To mě budeš takhle kritizovat?“ ptala se zaskočeně, pak se tomu ovšem společně zasmáli. „Já myslím, že je to první láhev…“ dodal Honza.

„Sedí jako naštvanej páprda, kouká na lidi a neusmívá se. A to mně vadí!“ přiznala Lenka na kameru. „To je moje ústecká póza. Musím se tvářit nasraně, protože pak mě nikdo neotravuje,“ vysvětloval Jan. Nicméně i přes vzájemné škádlení u stolu jim to spolu očividně sedlo.

„Velká otázka: Budete v tom pokračovat?“ ptal se šéf při odchodu. „Zkusíme to, šéfe,“ rozhodl Honza. „Dáma s bublající osobností, pašák, kterı když přišel, tak jsem si říkal, že to bude nějakej zahrádkář a jeví se úplně normálně. Tihle dva se mi líbili,“ uzavírá šéf. A je pravda, že Lenka s Honzou jsou stále v kontaktu. Teprve čas ukáže, jak se jejich vzájemnı vztah případně vyvine.