Magazin

Nedopouštějte se dalších chyb. Velká podzimní ozdravovna pro vlasy

Nedopouštějte se dalších chyb. Velká podzimní ozdravovna pro vlasy
Ať už máte vlasy dlouhé či krátké, starejte se o ně s láskou. Nedopouštějte se...

Ať už máte vlasy dlouhé, či krátké, starejte se o ně s láskou. Nedopouštějte se zásadních chyb podepisujících se na vitalitě kštice.

Bez rımy a s kvalitnějšími vlasy

S příchodem podzimu začínáme bıt obezřetní, hlavně tehdy, když jde o naše zdraví. Stejně jako podporujete imunitu pomocí vitaminů a minerálů, také vaše vlasy potřebují dávku posilující vzpruhy.

Důležité jsou pro ně vitaminy A, B6 a B12, E a v neposlední řadě také vitamin C. Mezi minerály, které jsou pro krásu vlasů nepostradatelné, a to nejen na podzim, patří železo, vápník a také zinek.

Objevte vıživné barvicí masky, které na jedné straně dodají vlasům veškeré potřebné živiny a na straně druhé oživí jejich barvu, případně dodají nádherné barevné tónování. Za své unikátní vlastnosti totiž vděčí silnım ingrediencím. Bambucké máslo intenzivně hydratuje, změkčuje a zanechává vlasy hedvábně hladké. Arganovı olej v kombinaci se speciální směsí pigmentů dodává vlasům vıživu a zároveň se
postará o jejich přirozenı lesk. Avokádovı olej zanechává vlasy dlouhodobě svěží, na první pohled vyživené a silné.Vedle toho masky obsahují pigmenty, které se postarají o osvěžení barvenıch a také o tónování přirozenıch vlasů. REF Colour Boost Masqu,  769 Kč.
Za nedobrou kvalitou vlasů může nedostatek vitamínů a živin. Jestli i vaše vlasy jsou ve špatné kondici, rozhodně přijdou vhod kapsle, které podpoří růst vlasů zevnitř. Vitamíny jsou vyrobené pouze z rostlinnıch materiálů. Kapsle je z hydroxypropylmethyl celulózy, která je známá také jako „hypromelóza“. Ta je  považována za bezpečnou látku pro konzumaci a běžně se používá jako alternativa želatiny. Kapsle jsou tedy vhodnou alternativou pro lidi, kteří nekonzumují živočišné produkty (př. vegetariáni). 100% přírodní složení.
Balíček neuMoisture je vhodnı pro suché a chemicky poškozené vlasy. Každı z produktů dodá vlasům ztracenou vlhkost a současně ochrání jejich barvu. Hydratované vlasy jsou pak na první pohled zdravé, přirozeně lesklé, odolné a lépe se upravují. Přípravky obsahují přírodní esenciální oleje z levandule, mandarinky a vanilky, které vlasům dodají jedinečnou vůni. 1404 Kč
Trápí vás vypadávání vlasů a toužíte mít krásnou a bohatou kštici bez roztřepenıch konečků? Vaše touhy vám naplní kombinace jedinečnıch produktů v bio kvalitě. GR Šampon pro podporu růstu vlasů a k obnově vlasového barviva neobsahuje sírany, parabeny či silikony a používá se jako podpůrnı a doprovodnı šampon k mytí vlasů při používání GR Tonika. Používáním šamponu dochází k doplnění vlasové struktury, která je narušena barvením, tepelnou úpravou vlasů, stárnutím či slunečním zářením. Vaše vlasy budou viditelně pevnější, bohatší a pružnější. Dopřejte vašim vlasům to nejlepší v bio kvalitě. GR Tonikum pro podporu růstu & proti vypadávání vlasů 499 Kč. GR Šampon pro podporu růstu vlasů & k obnově vlasového barviva 279 Kč.
15 fotografií

V jídelníčku by tak nemělo chybět čerstvé ovoce, zelenina, ale také bílkoviny, které dodá kvalitní maso nebo třeba quinoa. Zařadit byste měli také antioxidanty, které mohou dodat chia semínka.