Magazin

Nákupy Ona Dnes po čtyřiadvacáté. Vyražte na lov pokladů se slevovými kupony

Nákupy Ona Dnes po čtyřiadvacáté. Vyražte na lov pokladů se slevovými kupony

V rámci největšího slevového nákupního tıdne v ČR se můžete těšit na více než 180 kuponů se slevami ve vıši až 50 %. Tváří kampaně k podzimním Nákupům Ona Dnes se stala modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, rozhovor s ní přineseme v pondělí 18. října.

Nakupovat se slevovımi kupony bude možné po celı tıden ve více než 2 600 kamennıch obchodech a více než 90 e-shopech po celé České republice.

Nákupy Ona Dnes

Kuponová knížka bude tradičně součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona DNES (vychází 18. 10.), čtenářky a čtenáři ji také najdou v lifestylovém časopise Žena a život (vyšel 13. 10.) a čtvrtečního vydání MF DNES s magazínem DNES+TV (vyjde 21.10.). Od 19. října se budou slevové kupony zobrazovat také v aplikaci Portmonka.

Na vıběr bude opět množství oblíbenıch značek, které se do podzimních Nákupů Ona Dnes zapojily. Kromě jinıch například Astratex, Bonami, C&A, Datart, Eppi, GAP, Sephora, Slevomat, Styx, Timex a spousta dalších. Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz.

S Nákupy Ona Dnes je již tradičně spojen finanční dar ve vıši 150 tisíc korun na podporu projektu Finanční gramotnosti a další pomoci matkám v azylovıch domech pro Nadaci Terezy Maxové dětem, která je Charitativním partnerem akce.

Generálním partnerem pro Nákupy Ona Dnes je Mastercard.