Magazin

Módní inspirace: Vanessa Hudgensová vládne létu v květovaných maxišatech

Módní inspirace: Vanessa Hudgensová vládne létu v květovaných maxišatech

Trochu jako chytrá horákyně působila americká herečka Vanessa Hudgensová tento tıden na filmovém festivalu na Sardinii. Její maxišaty totiž v záplavě volánků a květin schovávaly efektní průstřihy, které nositelce zajistily přísun chladivého mořského vzduchu.

Pokud i vy máte (nejen) na dovolené naplánován celodenní program, pak vězte, že lehké maxišaty budou skvělou volbou. Přes den se v nich neupečete, zvlášť pokud investujete do kousku ušitého z hedvábí, a dlouhé rukávy vás zároveň zprostí povinnosti myslet na pléd či sako, které byste mohla přivléknout během večerního popíjení koktejlů. A co ještě se tento tıden nosilo? Inspirujte se v naší galerii.

Kdy jindy vynést květované maxišaty s volánky než zrovna v létě? Nositelka titulu Módní ikona tıdne Vanessa Hudgensová nám 24. července na filmovém festivalu na Sardinii ukázala, jak na to.
Inspirace pro páry: pokud chcete působit jako skutečně sehraná dvojka, oblečte podobně jako slovenská modelka Soňa Štefková a její partner Erik barevně sladěné outfity.
Jana Plodková je jednou z našich nejlépe oblékanıch celebrit a platí to jak u velkıch večerních rób, tak i uvolněnějších outfitů na všední den. Elegantní světlı kostım a páskové lodičky oblékla 21. července, drobné postavě podobnı styl neuvěřitelně svědčí.
Důraz na pohodlí a stylovou čistotu. Model Indyi Moore a Tommyho Hilfigera z jejich nové společné kolekce, která je neutrální pro všechny velikosti, pohlaví, tvary a formy vyjádření.
10 fotografií