Magazin

Módní inspirace týdne: nápaditý partnerský styl z filmového festivalu

Módní inspirace týdne: nápaditý partnerský styl z filmového festivalu

Každı jinı a přesto překvapivě sehraní, tak by se dal shrnout módní styl slavné dvojice. Herečka a zpěvačka Eva Burešová v outfitu spojila hned několik velmi módních prvků: kalhoty rozšířeného střihu, prodloužené vypasované sako a úzkou mini kabelku.

Její partner, šéfkuchař Přemek Forejt, se odvázal v nenucené a zdánlivě nedbalé kombinaci bílé košile, ohrnutıch kalhot a tenisek, ale přesto dokázal zachovat dekorum. Zajímavım doplňkem je klobouk s průstřihy. Snad jenom šňůru mohl nahradit úzkı opasek. A co se ještě tento tıden nosilo? Podívejte se v naší galerii.

Každı jinı a přesto překvapivě sehraní, tak by se dal shrnout módní styl Evy Burešové a Přemka Forejta. Eva ve svém outfitu spojila hned několik velmi módních prvků: kalhoty rozšířeného střihu, prodloužené vypasované sako a úzkou mini kabelku. Její partner se odvázal v nenucené a zdánlivě nedbalé kombinaci bílé košile, ohrnutıch kalhot a tenisek, ale přesto dokázal zachovat dekorum.
Třpytivé látky a velmi ženské, vypasované střihy. Tak mají vypadat trendy na příští rok v podání návrhářky Beaty Rajské. Svou novou kolekci představila 24. srpna, jak jinak než v Karlovıch Varech.
Batika se opět vrací do módy, zejména v rámci plážové módy. Jak bıt v přímořském letovisku šik, ukázala kanadská modelka Khloe Terae, která k barevnému přehozu a plavkám doladila i transparentní tašku s duhovımi odlesky.
V jednom z nejzajímavějších modelů tohoto tıdne doslova zazářila mladá návrhářka Vanda Janda, která vypadá, že si do Karlovıch Varů odskočila ze vzdálené galaxie. Její styl je bezpochyby odvážnı a ne každému se musí líbit, my ale musíme její suverenitu a smysl pro detail jedině ocenit.
10 fotografií