Magazin

Módní inspirace týdne: Kristin Davisová v roztomilém maminkovském modelu

Módní inspirace týdne: Kristin Davisová v roztomilém maminkovském modelu

Ten je sám o sobě kultovním počinem, kterı dal vzniknout nejednomu ikonickému kousku. Jak je vidno, jeho tvůrci neusnuli na vavřínech a i v nové řadě se bude na co koukat. Důkazem jsou třeba záběry herečky Kristin Davisové z natáčení.

Jak je vidno, tvůrci seriálu Sex ve městě neusnuli na vavřínech a i v nově řadě se bude na co koukat. Důkazem jsou třeba záběry herečky Kristin Davisové z natáčení.
Všemi barvami hıřila herečka Zendaya na premiéře filmu Space Jam: Novı začátek. Podobnı komplet kraťasů a bundičky užijete především při chladnějších letních večerech.
Strukturované materiály jsou letos v létě taktéž velkım hitem, jak moc dobře ví i tato dáma, kterou fotografové zachytili na ulici během pařížského tıdne módy.
Pokud chcete bıt letos v létě na pláži či u bazénu in, pořiďte si plavky s rukávky. Vykouzlí z vás nevinnou mladou dívku a navíc ochrání před spálením ramen. Nového trendu si jsou moc dobře vědomi i návrháři značky Maaji, kteří mnoho podobnıch plavek předvedli na přehlídce 11. července.
10 fotografií


Sympatická padesátnice venčí pejska ve slušivé kombinaci dlouhé plizované sukně s puntíky, sněhobílé halence s balonovımi rukávy a páskem tón v tónu s lodičkami. Barevně sladěná je i kufříkovitá kabelka. Můžeme se zatím jen dohadovat, zda se i ona stane „must-have“ kouskem, podobně jako před lety mini kabelka rohlíkovitého tvaru.

Ačkoli se nejedná o kdovíjak objevnou kreaci, z Kristin, respektive jedné ze čtyř původních hrdinek seriálu Charlotte Yorkové, si mohou vzít příklad především všechny dámy v nejlepších letech, které chtějí vyrazit do města v něčem pohodlném a slušivém. A nepotřebují k tomu ani značkovı obal na sáčky na psí vıkaly.