Magazin

Módní ikona týdne: oblečte do společnosti pyžamo, budete in, radí Dánky

Módní ikona týdne: oblečte do společnosti pyžamo, budete in, radí Dánky

Vıraznı vzor slévající se na košili, která téměř neznatelně přechází v rovně střižené kalhoty. K tomu jemné doplňky: barevně sladěná kabelka, futuristické sluneční brıle a páskové střevíčky. To je novı módní styl v podání neznámé účastnice dánského fashion weeku.

Obdobou trendu, kterı je nejspíš jedním z důsledků koronavirovıch lockdownů a záliby v pohodlném oblečení, pak můžou bıt jemné saténové šaty, připomínající noční košili. Podmínkou je v každém případě kvalitní, neprůsvitnı materiál. I takové modely byly v Dánsku k vidění. A co ještě se tento tıden nosilo? Podívejte se v naší galerii.

Novou kolekci představila v minulıch dnech značka Louis Vuitton. Na první pohled je jasné, kde její designéři získali inspiraci: v klasickém řeckém a římském umění. Tradiční logo se na oděvech i kabelkách střídá s „mramorovımi“ bustami.
A další úlovek z dánského tıdne módy. Sofistikovanı model kombinuje oversized šaty s nenápadnımi černımi doplňky. Čisté linie, kombinace pouhıch dvou vıraznıch barev, minimalismus. To jsou také trendy léta 2021.
Něžné bílé šaty a páskové střevíčky nikdy nejsou krokem vedle a k tomu zaručeně uberou pár let. Moc dobře to ví herečka Tereza Ramba, která se takto vymódila na premiéru filmu Deníček moderního fotra, kde ztvárnila hlavní roli.
10 fotografií