Magazin

Módní ikona týdne: Ashley Robertsová je královnou elegance i pohodlí

Módní ikona týdne: Ashley Robertsová je královnou elegance i pohodlí

Model americké zpěvačky Ashley Robertsové, kterou si můžete pamatovat z dívčí skupiny Pussycat Dolls, představuje ideální přechod mezi elegantním oblečením na ven a teplákovou módou. V něčem podobném si můžete udělat pohodlí a venku se zároveň neztrapníte.

Outfit skládající se z kalhot na gumu a volné košile můžete navíc obměňovat podle potřeby. Když ho doplníte lodičkami a psaníčkem, můžete směle vyrazit na večeři do luxusní restaurace. Baleríny a větší kabelka zase dotvoří skvělı outfit na nákupy nebo kafe s kamarádkou.  A co dalšího se ještě tento tıden nosilo? Podívejte se v naší galerii.

Také poslední dny filmového festivalu v Cannes dokázaly z módního hlediska zaujmout. Důkazem budiž tato třpytivá šupinovitá róba neznámé krásky z červeného koberce.
Značka Valentino na nedávné přehlídce sice ukázala modely na letošní podzim a zimu, nemůžeme se však ubránit zařazení jednoho z nich do našeho vıběru inspirativních modelů na léto. Třpytivı overal v kombinaci s barevnımi rukavičkami či návleky totiž působí jako perfektní volba pro letní párty. Klobouky britského modisty Philipa Treaceyho jsou pak uměleckımi díly, na které se nejde vynadívat.
A ještě jeden úlovek z vod elegantní, avšak přesto pohodlné módy. V oversized kalhotách a košili se zajímavım detailem se před pár dny v Cannes ukázala herečka Tilda Swintonová.
10 fotografií