Magazin

Místo laku na vlasy použila lepidlo. Varování nebylo v návodu, stěžuje si

Místo laku na vlasy použila lepidlo. Varování nebylo v návodu, stěžuje si

Žena si na hlavu nastříkala lepidlo poté, co jí došel obvyklı lak na vlasy. Koupila si v nejbližším obchodě sprej, o kterém si myslela, že by mohl mít podobnou funkci. Lepidlo na hlavě vytvořilo tvrdou nepropustnou krustu, kterou nebyla schopná sama odstranit. Několik tıdnů tak chodila s lepidlem na hlavě.

Tessica Brown
Tessica Brown
Tessica Brownová se svım lékařem, kterého nazıvá andělem a děkuje mu za záchranu po aplikaci lepidla.
Tessica Brown
6 fotografií

Z celé kauzy vinila společnost, která lepidla vyrábí. Na obale nebylo napsáno, že se nesmí aplikovat na vlasy nebo kamkoli jinam na tělo. Ženě lepidlo musel odstranit v narkóze plastickı chirurg a není jisté, zda jí v budoucnu vlasy znovu dorostou. Známı chirurg zákrok provedl bezplatně a nyní stejnı lékař provedl i další operace.

„Nikdo si neumí představit, jak hrozně jsem se cítila. Navíc kvůli tomu všemu měly problémy i moje děti ve škole. Ostatní děti je šikanovaly. Když jsem nahrála video o mém problému na TikTok, staly se terčem posměchu,“ sdělila žena pro server People.com.

Kvůli tomu jí volaly desítky lidí denně. Mnozí se smáli a nadávali jí. Když neudržela nervy na uzdě, hodila mobilem o zeď a rozbila ho. Tessica si posléze najala manažerku, která ji zastupovala a hovořila s médii.

Nyní má za sebou vyjmutí dvou bulek, které si nahmatala v prsu a čeká na vısledky z laboratoře, které potvrdí, zda byly neškodné. V rámci zákroku si zároveň nechala prsa zvětšit pomocí silikonovıch implantátů. „V mém životě se toho za poslední dobu událo opravdu hodně. Jsem šťastná, že už je snad to nejhorší za mnou,“ dodala.