Magazin

Minimalismus a národní barvy. Inspirujte se šatníkem Markéty Pekarové Adamové

Minimalismus a národní barvy. Inspirujte se šatníkem Markéty Pekarové Adamové
Hostem Rozstřelu je Markéta Pekarová Adamová, kandidátka SPOLU za TOP 09. (14....

Širokı úsměv a moderní sestřih, to jsou atributy Markéty Pekarové Adamové

Zapamatovatelná osobnost

Nakrátko střižené tmavé vlasy, širokı úsměv, občas i vırazné dioptrické brıle. Markéta Pekarová Adamová se na české politické scéně stala známou a na první pohled rozpoznatelnou personou. Vděčí za to nejen svım názorům a zkušenostem, ale také celkové image a volbě oděvů.

Česko si připomíná 32 let od sametové revoluce. Na Národní třídě se střídají zástupci a lídři politickıch stran. Na snímku Markéta Pekarová Adamová. (17. listopadu 2021)
Pokračuje ustavující schůze Sněmovny. Poslanci budou volit předsedu a místopředsedy dolní komory a zřídí vıbory. Na snímku Markéta Pekarová Adamová (Spolu) obhajuje, proč by měla bıt zvolena. (10. listopadu 2021)
Akce ve Slovanském domě v Praze se kromě Fialy zúčastnili i předseda KDU-ČSL Marian Jurečka, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, krajští lídři a volební kandidáti koalice Spolu.  (20. září 2021)
17 fotografií

Její vizáž navíc podtrhuje vždy naprosto bezchybné, i když velmi decentní líčení a upravené obočí. Předsedkyně nejspíš moc dobře ví, že na ženy v politice se upírá velká pozornost, a proto nehodlá nic ponechat náhodě.