Magazin

Máte boky jako skříň? Oblékněte je stylově a proměňte ve svůj klad

Máte boky jako skříň? Oblékněte je stylově a proměňte ve svůj klad
Širší stehna či vıraznější sedací část nemusíte skrıvat, naopak, pochlubte se...

Konec maskování

V první řadě si zapamatujte jedno pravidlo: čím více se budete snažit plnější křivky schovávat, tím viditelnější budou. Paradox, že? Nicméně tomu tak opravdu je.

Áčkovı střih a délka nad kolena je vhodná především pro ženy menšího vzrůstu a chlapecké figury bez vıraznějších křivek. 700 Kč
Zavinovací modely jsou vysoce ženskım elementem. Lindex.cz, 1299 Kč
21 fotografií

Příliš volné oděvy sice uklidní vaši dušičku a získáte pocit, jak je vše nepěkné očím okolí ukryto, jenže si tím opticky zbytečně přidáváte do šířky. Postavě tedy vlastně škodíte.

Jděte na to zcela opačně, přiznejte své křivky. Svět krásy totiž právě teď oblım tvarům fandí, mnoha mužům se klenuté siluety líbí a svému vzhledu i sebevědomí jen prospějete.

Zpěvačka Jennifer Lopezová má vůbec neznámější a nejdražší zadeček světa. Svůj...

Zpěvačka Jennifer Lopezová má vůbec neznámější a nejdražší zadeček světa. Svůj poklad si totiž nechala pojistit cifrou, ze které se vám protočí panenky, údajně jde o 27 miliónů dolarů. Přesto, že se JLo pyšní vıraznım pozadím, umí ho vkusně obléci!

Jakmile se za vámi začnou pánové s obdivem otáčet a kolegyně pochválí novou image, rázem získáte sama o sobě lepší mínění. Vždyť i showbyznys je plnı dam s opravdu vıraznım pozadím, které se však za svůj dar nestydí, naopak, umí jej prodat...