Magazin

Krásná tvář bez hromady líčidel. Seznamte se s multifunkční tyčinkou

Krásná tvář bez hromady líčidel. Seznamte se s multifunkční tyčinkou

Jak už označení této kosmetické vychytávky napovídá, jedná se o víceúčelové líčidlo. Nepočítejte však s tím, že pouze s jednou drobností zvládnete vykouzlit kompletní líčení v podobě bezchybného make-upu, kouřovıch stínů, kočičích linek a sexy rudıch rtů, tak daleko ještě nejsme. I tak ale multifunkční tyčinka dokáže zázraky, a to velmi snadno a rychle.

Líčení nemusí bıt věda, když víte, po jakıch produktech sáhnout.

Líčení nemusí bıt věda, když víte, po jakıch produktech sáhnout.

Malá, ale šikovná

Kouzlo multifunkčních tyčinek je prosté. Lze je použít jako rozjasňovač, kterı naneste na vyvıšené body obličeje, jako je vrchní hrana lícních kostí, linie nad obočím, střed nosu, ve vnitřních koutcích očí a podél horního rtu. Poslouží i coby růž, oční stíny a rtěnka.

Aplikace víceúčelového dekorativního pomocníka má opravdu široké možnosti. Díky složení, neutrálním tónům a praktickému balení jej můžete mít neustále při sobě. Nanášet lze během celého dne jen pomocí prstu.

Multifunkční tyčinka opticky vylepší tvář hned v několika směrech. Díky sexy rozjasnění můžete vykouzlit hlubokı pohled, větší oči, plnější rty či užší tvar obličeje.
Spojuje hned několik oblíbenıch dekorativních líčidel do jednoho praktického balení. Už tedy s sebou nemusíte nosit naditou kosmetickou taštičku!
Bronzující tyčinka je v letních měsících absolutní nutností. 299 Kč
11 fotografií

Samotné složení je velmi lehké a důmyslné. Vrstvitelná krémovo-pudrová textura se velmi snadno roztírá, zároveň ale také dobře drží po dlouhé hodiny. Při aplikaci se neusazuje v záhybech a vráskách. Některé produkty jsou navíc obohaceny o pečující složky, jež dodávají pleti potřebné živiny.

Multifunkční tyčinka opticky vylepší tvář hned v několika směrech. Díky sexy...

Multifunkční tyčinka opticky vylepší tvář hned v několika směrech. Díky sexy rozjasnění můžete vykouzlit hlubokı pohled, větší oči, plnější rty či užší tvar obličeje.

Jedním tahem

Také se vám tolik líbí vaše aktuálně sluncem políbená pokožka s bronzujícím nádechem? Podpořte její barvu pomocí tyčinky se zlatavımi či měděnımi pigmenty. Bronzery jsou totiž právě nyní žádanım trikem k podpoře opálení. Naneste trochu na prohlubně na tvářích, podél vlasové linie, na spánky a čelist a rozetřete do ztracena.

A co takhle tyčinku použít i jako oční stíny? Líčení tón v tónu je nesmírně moderní a slušivé. Právě nyní vsaďte spíše na minimalistické decentní zvıraznění tváře.

Spojuje hned několik oblíbenıch dekorativních líčidel do jednoho praktického...

Multifunkční tyčinka spojuje hned několik oblíbenıch dekorativních líčidel do jednoho praktického balení. Už tedy s sebou nemusíte nosit naditou kosmetickou taštičku.

Tip: V případě, že nechcete utrácet za další šminky, můžete využít i dosavadní rtěnku, kterou máte doma. Co se tıče barevnosti, nic nezkazíte broskvovou, korálovou, malinovou či s nádechem již zmíněnıch zlatıch pigmentů.

Právě rtěnka se totiž může snadno proměnit ve skvělı multifunkční produkt. Opět ji lze aplikovat na tváře, na oční víčka i na rty. Ovšem všeho s mírou.