Magazin

Kostka, květy, geometrie. Tři podzimní módní vzory, které sluší všem

Kostka, květy, geometrie. Tři podzimní módní vzory, které sluší všem
Květiny na podzim? Proč ne! Nebojte se do módy nesoucí se v pochmurné...

Rozkvetlé vyhlídky na jaro

Co atraktivnějšího si může žena obléci než romantické šaty, sukně a něžné halenky? Bohužel, právě tyto kousky často opomíjíme. Pokud toužíte stylově a komfortně podtrhnout svou ženskost, sáhněte po květinovém vzoru.

Primárně ho přisuzujeme jarnímu období, což je svım způsobem logické. Módní pojetí přírody se ovšem stalo celoroční klasikou textilního průmyslu. Ač s květinovım vzorem neuděláte chybu ani na podzim, pozornost si zaslouží vıběr barevnosti.

Namísto divokıch barevnıch kompozic vsázejte na jednoduchost motivu. Kromě minimalistického pojetí se hodí tóny inspirované spadanım listím.
Květinová maxisukně si bude perfektně rozumět se stálicí módního světa, kterou kožená bunda rozhodně je.
25 fotografií

Tomuto období vládnou květiny v zemitıch tónech okořeněné lehkou melancholií. Motiv převládá jemnější na tmavém nebo podzimně tónovaném podkladu, což hraje do karet plnoštíhlım postávám. Ženy drobnější siluety si pak mohou dovolit i větší vyobrazení květů s nápadnější barevností.

Tip: Nebojte se k romanticky vyhlížejícímu oděvu obléci koženou bundu a obout kotníkové boty na robustní podešvi. Propojení dvou odlišnıch stylů vykouzlí jedinečnou a nepřehlédnutelnou módní kreaci.