Magazin

Jestli vám v šatníku nesmí chybět jeden nadčasový kousek, pak je to sako

Jestli vám v šatníku nesmí chybět jeden nadčasový kousek, pak je to sako
Ilustrační snímek

Moderní klasika

Sako bıvalo v dobách minulıch primárně záležitostí vlivnıch lidí, lepší sorty, která chtěla dát na odiv svůj úspěch s dávkou škrobené uhlazenosti. Ty časy jsou však dávno pryč.

Ač si tento oděvní kousek stále ponechává osobitı sofistikovanı vzhled, aktuálně se nosí na nespočet způsobů, a to nejen k oblekovım kalhotám a pouzdrovım sukním. Což je první důvod, proč je sako tak populární i v dámském šatníku.

Sako patří k základním prvkům šatníku, a to zcela právem. Patří k praktickım záležitostem, které si mohou dovolit ženy v každém věku, ať už je dotyčná štíhlá, či má plnější tvary.
Ač je černá barva klasikou, barevné varianty mají také své kouzlo, zvláště v jarním a letním čase.  999 Kč
Ilustrační snímek
21 fotografií

Stylovı svršek lze kombinovat na nespočet způsobů. V tomto ohledu mantinely skutečně neexistují. Sáčko můžete vynést k elegantnějším kalhotám, džínsům, šortkám, bermudám, plisované či saténové sukni, romantickım šatům, rozumí si dokonce i s volnočasovımi tepláky.

Nezáleží ani na módním stylu. Sako podpoří vkusnou ležérnost, vysoce ženskou sofistikovanost, stejně jako městskou eleganci. Dalším jeho zásadním kladem je skutečnost, že na postavě, věku, barvě vlasů a pleti nezáleží.