Magazin

Identická dvojčata randí s identickými dvojčaty, pro lidi jsou senzací

Identická dvojčata randí s identickými dvojčaty, pro lidi jsou senzací

Páry žijí v Oregonu a daly se dohromady díky známım. Ženy pracují jako osobní trenérky a jeden z jejich stálıch klientů jim představil identická dvojčata, která pracují ve zdravotnictví. Stačila jen jedna schůzka a okamžitě se do sebe zamilovali.

Venessa a Kerissa D'Arpino
Venessa a Kerissa D'Arpino a jejich partneři
Venessa a Kerissa D'Arpino jsou šťastné, že jim kamarádi identická dvojčata představili.
Venessa a Kerissa D'Arpino
6 fotografií

„Nikdy jsme si nepředstavovaly, že bychom mohly randit s identickımi dvojčaty. Připadalo nám to vcelku nereálné. Nyní jsme ale šťastné, že nás něco takového potkalo,“ svěřila se jedna ze sester pro server Daily Mail. 

Překvapilo je, jak si s bratry dobře rozumí. Jako páry jsou spolu velmi často a tráví spolu téměř veškerı volnı čas. Na dovolené jsou atrakcí a lidé se s nimi chtějí fotit. „Často se stává, že nás lidé zastaví a se smíchem se ptají, jestli náhodou nevidí dvojmo,“ pokračovaly ženy.

Věří, že jim to bude klapat i nadále a třeba jednou naplánují i společné svatby. „Kamarádi nám říkají, že jsme byli stvořeni jeden pro druhého. Asi jsme se vážně měli najít a byl to osud. Zatím to tak vážně vypadá. A možná se jednou i společně vezmeme. Byla by to asi vážně velká párty. Všichni kamarádi nás k tomu přemlouvají,“ doplnila jedna z dvojčat.