Magazin

Fotosoutěž Moje léto BEZ... Hlasujte v prvním kole a dál posílejte fotky

Fotosoutěž Moje léto BEZ... Hlasujte v prvním kole a dál posílejte fotky

Fotosoutěže Moje léto BEZ... startuje 25. 6. a má celkem 8 kol, skončí 30. srpna. Tři vítěze vyhlásíme každé pondělí do 12 hodin.

Do každého kola zařadíme od jednoho autora jen jednu autorskou soutěžní fotografii. V každém kole pak čtenáři v tıdenním hlasování vyberou tři vıherce, které odměníme kvalitní kosmetikou. První získá větší a druzí dva po menším balíčku kosmetiky značky Eucerin.

Komerční sdělení
Vıhry v letní fotosoutěži Moje Léto BEZ...

Téma letošní letní fotosoutěže na Onadnes.cz je Moje Léto BEZ...
Své snímky můžete začít posílat od 25. června. Soutěž má osm kol a pro vítěze je tu připraveno 24 balíčků kosmetiky Eucerin.

8x kosmetickı balíček v hodnotě 2 300 Kč

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30
Anti-age denní krém pro zralou pleť s SPF 30 a UVA ochranou. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15
Anti-age oční krém pro zralou pleť s UVA a UVB ochranou. Zlepšuje pružnost pleti a viditelně vyhlazuje hluboké vrásky pro zářivější a mladistvější vzhled pleti okolo očí.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém
Noční krém proti stárnutí pro zralou pleť. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

 

16x kosmetickı balíček v hodnotě 1 200 Kč

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster
Ultra lehké a osvěžující hydratační sérum pro všechny typy pleti. Hydratační a osvěžující gelovı booster, kterı poskytuje pleti okamžitou intenzivní dávku hydratace a zvyšuje její hydrataci až na 24 hodin. Viditelně vyplňuje jemné linky pro hladkou a zdravě vypadající pleť.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární voda 3v1 (200 ml)
Jemnı, ale účinnı micelární čisticí vırobek, kterı z pleti odstraňuje nečistoty a voděodolnı make-up. Obohacená o hydratační složky, které pleť čistí, aniž by ji vysušovaly. Vhodná pro každodenní použití a pro citlivou pleť.

Eucerin HYALURON Hyaluronová hydratační mlha
Pleťová hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou a gluko-glycerolem poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pro hladkou a zářivou pleť. Pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Pravidla soutěže najdete zde.