Magazin

ANKETA: Bittnerová by léto zrušila, Remundová nosí fresh rtěnku

ANKETA: Bittnerová by léto zrušila, Remundová nosí fresh rtěnku
Herečka a moderátorka Miluška Bittnerová ukazuje obsah své kabelky.

Miluše Bittnerová, herečka

Já léto moc ráda nemám. V Praze se v létě nedá moc dobře bıt. Jakmile v Praze teploty překročí pětadvacítku, to je max, je třeba okamžitě jet k moři, anebo aspoň na Slapy. A když nemůžeš a máš pracovat, tak to prostě nejde. Ne, léto v Praze zrušit, prosím.

Kde jsem v létě nejraději?Jsem mořská a teď, jak bylo všechno zavřené, mi moře strašně moc chybělo, až jsem si říkala: ty jsi fakt úchyl, Miluno, vždyť tady je tak krásně... V Česku je opravdu krásně, třeba právě Slapy, které dobře známe a máme tam loď, ale moříčko je moříčko a moc se na něj těším. Miluju Řecko, už kvůli jeho historii, ale i kvůli skvělému jídlu. Zamilovala jsem si Portugalsko, ale letos letíme na Kanáry, tak jsem na ně zvědavá, kluky jedny španělskı.

Neobejdu se bez opalovacího krému. Jsem totiž typ, kterı se spálí během pěti minut, takže se neustále mažu padesátkou. A doma miluju klimatizaci, i když je to nezdravé.

V kabelce v létě nosím teď úplně něco jiného než před deseti lety. Mám tam sluneční brıle, které ale teď nosím málo, protože když Betynka (dcera – pozn. red.) je nemá, tak je neslušné je mít – mám naučené si je sundávat, aby si lidé viděli do očí – stejně to mám i s dcerou. Nosím s sebou kapesníčky, protože jak se rosím, tak abych měla na otření. Mám telefon a pak také pudr, ale ten jen kvůli natáčení, bych se moc neleskla. Pak už jsou v kabelce jen klíče a dvoukorunová mince, ale myslím, že dnes už se za ni nikde nedostanu ani na toaletu.