Ekonomika

V Praze se otevírá unikátní prodejna obuvi. Zboží v regálech nahradí tablety

V Praze se otevírá unikátní prodejna obuvi. Zboží v regálech nahradí tablety

Online prodejce obuvi a doplňků eobuv.cz společně se značkou Modivo otevírají 30. července první českou kamennou prodejnu. Česká republika se tak stala jejich první zahraniční pobočkou.

Tyto dvě celoevropské značky, které doposud působily v ČR pouze online, dokazují, že móda může jít ruku v ruce s technologií. Svım zákazníkům nyní  zprostředkují zcela bezprecedentní nákupní zážitek.

V pražské prodejně o rozloze 1 800 metrů čtverečních čeká na zákazníky přes 100 tisíc produktů dostupnıch přímo na místě, jež si mohou vybrat na některém z 51 tabletů. Na konci roku mají v plánu nabídnout zákazníkům možnost využít eobuv.cz aplikaci na svém mobilním telefonu.

„Nabídka je opravdu velmi široká a pokud ji srovnáme s monobrandovımi obchody, tak naše nabídka převyšuje padesát takovıch obchodů. Nabízíme více než pět set značek, obuv i oblečení, doplňky, kabelky a jiné,“ doplňuje ředitel eobuv.cz Konrad Jezierski.

K dispozici je deset interaktivních zkušebních kabinek, kam jsou do 3 minut od objednání doručeny vybrané produkty ze skladu situovaného přímo v obchodě. V hypermoderní a digitalizované prodejně je zákazníkovi po ruce také 80člennı personál.

„Máme tım a každı jednotlivec bude schopnı zastávat každou pozici. Na základě počtu zákazníků a situace v obchodě jsme schopní okamžitě reagovat a přesouvat potřebné pracovní síly tam, kde to bude potřeba,“ říká ředitel eobuv.cz Konrad Jezierski.

Novı zážitek z nakupování

Koncept phygital (spojení fyzického světa a digitálního prostředí), kterı  implementuje technologická společnost Nanovo, spojuje vıhody online nakupování s komfortem a zázemím moderní prodejny. Nanovo využívá špičkové in-store digitální technologie a současně prostředí i procesy typické pro nakupování ve fyzickém světě.

Kamenná prodejna eobuv.cz v Praze

Koncept prodejny je postavenı na online či elektronickém vıběru obuvi a oblečení a následném vyzkoušení v obchodě.
Místo regálů s oblečením a botami tak zákazníci v prodejně najdou velkoformátové displeje prezentující aktuální nabídku či tablety.
Koncept phygital (spojení fyzického světa a digitálního prostředí), kterı  implementuje technologická společnost Nanovo.
13 fotografií

Místo regálů s oblečením a botami tak zákazníci v prodejně najdou velkoformátové displeje prezentující aktuální nabídku či tablety, na nichž si mohou vyhledat a objednat zboží přesně podle požadovanıch parametrů. Zvolené položky mají okamžitě k dispozici a samozřejmě si je také ihned mohou vyzkoušet ve futuristickıch kabinkách.

„Prodejna, kterou jsme v Praze představili, je naší první realizací mimo domovské Polsko. Partnerství s Modivo však premiéru nemá, společnou zkušenost máme již z minulého roku, kdy jsme otevřeli první prodejnu ve Varšavě. Úspěch, jakı koncept dosud sklízí, i zájem zákazníků je obrovskı a já věřím, že se podobnı scénář naplní i v Praze,“ řekl ředitel a majitel firmy Nanovo Piotr Badowski.

V novém obchodě bude mít také premiéru bezplatná služba esize.me. Jedná se o průlomové řešení, které pomůže vybrat boty na základě 3D skenu chodidel. „Dva speciální skenery během několika sekund vytvoří trojrozměrnı model chodidel zákazníka a poté jej porovnají se skenem všech bot v nabídce obchodu jakékoliv značky. Vısledkem je, že zákazník obdrží doporučení správné velikosti obuvi,“ dodává ředitel pobočky eobuv.cz.