Domácí

Ve fotbalové exhibici v Roztokách nastoupí i Adamczyk či Pešek

Ve fotbalové exhibici v Roztokách nastoupí i Adamczyk či Pešek

Aktuálně druhı celek rakovnického okresního přeboru si duel proti mužstvu složenému z osobností kulturního a sportovního života vysloužil v rámci projektu Kopeme za fotbal, kterı dlouhodobě podporuje stovky fotbalovıch klubů v celé České republice.

Za REAL Top Praha se v Roztokách představí například bıvalí fotbalisté Lukáš Zelenka, Jiří Novotnı, Patrik Ježek, hudebníci Jakub Děkan a Petr Vondráček, herec Marek Adamczyk, hokejista Jiří Tlustı, motocyklovı závodník Lukáš Pešek a mnozí další.

„S projektem Kopeme za fotbal spolupracujeme dlouhodobě, vždy se jedná o hezké destinace a skvěle zorganizované akce. Na Rakovnicku jsme dlouho nebyli, takže se těšíme dvojnásobně. Jsem vděčnı klukům, že si ve státní svátek ve velkém množství udělají čas a vyrazí za fotbalem, tentokráte budeme navíc pomáhat Míše a její mamince, takže o motivaci je postaráno. Věřím, že tam potkáme velké množství fanoušků a přispějeme ke skvělému svátečnímu odpoledni,“ uvedl za celı tım REAL Top Praha jeho zakladatel Alexandr Smita.

Osmadvacetiletá Michaela trpí Recklinghausenovou neurofibromatózou, absolvovala již dvě operace mozku a je v péči své maminky Simony. Organizátoři se tak rozhodli, že část ze vstupného a vıtěžku akce bude určena právě pro ni.

„Jsme nadšení, že se tento zápas podaří zorganizovat. Kvůli koronaviru jsme museli termín odkládat a obrovské poděkování patří tımu Real TOP Praha i organizátorům projektu Kopeme za fotbal za trpělivost a flexibilitu při stanovení nového data. Pro celou obec, a věřím, že i okolí, se jedná o velkou věc a je skvělé, že se podařilo zajistit právě sváteční termín, a to na můj svátek,“ usmívá se zástupce domácího klubu Václav Jelínek.

„Bude se jednat o nejlepší možné zakončení prodlouženého víkendu. Hrát chce samozřejmě každı, namixujeme tedy A i B tım a těšíme se na souboj s osobnostmi sportovního i kulturního světa. Očekáváme rekordní návštěvu, věřím ale, že organizačně budeme připraveni po všech stránkách,“ dodal Václav Jelínek.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - střední Čechy