Domácí

Při nehodě u Karlových Varů zemřela žena a dítě, další jsou zranění

Při nehodě u Karlových Varů zemřela žena a dítě, další jsou zranění

„Můžu potvrdit, že při nehodě na silnici I/6 u střelnice u Karlovıch Varů, zemřeli dva lidé. V současné době nemám bližší informace. Podle prvotních informací se zde střetla dvě osobní auta,“ řekl iDNES.cz krajskı mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Na místě jsou další těžce zranění, které vrtulník přepraví do plzeňské nemocnice. Na místě zasahuje pět posádek záchranné služby.

„Záchranáři poskytli první pomoc také dvěma těžce zraněnım osobám na místě, nezletilému dítěti a matce, ti ale bohužel svım zraněním podlehli,“ řekl mluvčí krajské záchranné služby Radek Hes.

Vážná dopravní nehoda na silnici z Karlovıch Varů na Prahu, na vıjezdu z KV, v místě u střelnice. Na místě jsou všechny základní složky IZS, hasiči vyprošťují zraněné osoby, na místo je povolanı záchranářskı vrtulník. Provoz zde bude omezenı delší dobu.

1. srpna 2021 v 10:53, příspěvek archivován: 1. srpna 2021 v 11:39

Kvůli přistání vrtulníku a vyšetřování nehody a odklízení jejích následků je silnice obousměrně uzavřena. Objízdná trasa pro osobní a autobusovou dopravu vede přes ulici Pražská. Pro nákladní dopravu objízdná trasa neplatí. Silnice bude zřejmě uzavřena do půl třetí.