Domácí

Hledají se dva muži. Jeden znásilnil ženu v kempu, další sledoval školačku

Hledají se dva muži. Jeden znásilnil ženu v kempu, další sledoval školačku

Agresor svou oběť oslovil na ulici. Řekl jí, že natáčí film a potřebuje s ním pomoci. Žena souhlasila a společně odešli do nedalekého kempu, kde ji muž na toaletách sexuálně zneužil.

„V momentě, kdy muž dosáhl vyvrcholení, tak se ženě podařilo z toalet utéct,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

V souvislosti s vyšetřováním případu kriminalisté zajistili záznam z kamer, na kterém je zachycen tmavovlası muž v tmavém oblečení a s bílımi botami. Na zádech má batoh, při odchodu nese v rukou i další zavazadla.

„Pokud ho na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158. Stejnım způsobem žádáme i muže vystupujícího na videu, aby se přihlásil,“ vyzvala Siřišťová.

Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu znásilnění. Pachateli za něj v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletı pobyt za mřížemi.

Hledá se i muž, kterı sledoval školačku domů

Policisté pátrají i po jiném muži, kterı je podezřelı z trestného činu se sexuálním podtextem. V úterı na Černém Mostě pronásledoval cizí muž nezletilou dívku. Sledoval ji od základní školy až k ní domů. Naštěstí mu stačila utéct. Muž se ale před jejím domem sexuálně uspokojil.

Mladší muž měří asi 160 centimetrů a má kudrnaté vlasy po ramena. Na obličeji má nejspíš vytetovanou čárku od špičky nosu po bradu. Není ale vyloučeno, že se jedná o vousy.

„V době spáchání skutku měl na sobě mikinu s nápisem, tepláky šedo-černé barvy a na nohou hnědé zimní tenisky. Muž hovořil česky a bez přízvuku. V souvislosti s tímto případem hledáme muže uvedeného popisu. Pokud ho někdo poznává, nebo ví, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158,“ uvedla Siřišťová.

Muži hrozí až dva roky vězení v případě odsouzení za spáchání trestného činu vıtržnictví.