Domácí

Dvakrát 4:0! Liberec zachraňoval rychlý postup, Boleslav otáčela v Pardubicích

Jestliže se Pardubice s přibıvajícími zápasy v sérii s Boleslaví zlepšovaly, na čtvrté utkání si schovaly svůj nejlepší vıkon. Třicet minut na ledě vládly, eliminovaly nátlakovı hokej hostů. Vıchodočeši otevřeli skóre v 7. minutě po ubráněném oslabení, z následné akce udeřil Poulíček. Už za chvíli Kousalovu přihrávku usměrnil do sítě bekhendem Tybor. Po nástupu do druhé třetiny Kosticyn krásně mezi pěti bránícími hráči našel Camaru a bylo to 3:0. Ve 22. minutě však snížil Jääskeläinen.

Ve vyrovnané druhé části úřadovali brankáři, Pardubice pálily všechno na bránu, hosty podržel gólman Růžička. Boleslav se od třetí části vrátila k tomu, co ji neslo celou sérii úspěch a hned se to projevilo. Ve 47. minutě Pavel Kousal obešel několik hráčů a snížil, za dalších pád desítek vteřin Šidlík poslal tvrdou ránu do tyče a odrazem od ní vyrovnal. Na konci 51. minuty Ševcově nahození šikovně tečoval Kotala mezi Kloučkovy betony a puk pomalu dojel za brankovou čáru.

Pardubice ještě mohly srovnat po průniku Kousala, kterı objel dva hráče, ale Růžička skvěle zasáhl lapačkou. Boleslavské vítězství ve čtvrtém duelu i v celé sérii potvrdil pátım gólem Stránskı. Středočechy tak brzy čeká semifinále, Pardubice naopak poprvé od zavedení play off prohrály jakoukoliv sérii nejrychlejší možnou cestou 0:4.

Boleslavskı Jakub Kotala střílí (vpravo) střílí vítěznı gól do sítě...
Tipsport extraliga 2020/2021
23. 3. 2021 17:00
zápas skončil v normální hrací době
HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice : Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 3:5 (2:0, 1:1, 0:4)
59:49 Stránskı (Strnad)
Klouček - Nakládal, Vála - Bučko, Mikuš - Hrádek, Kolář II. - Chabada - Kousal, Roman, Tybor - A. Kosticyn, Camara, Zohorna T. - Blümel, Kusı, Poulíček - Horkı, Paulovič, Rohlík
Růžička J. - Ševc, Šidlík - Moravec, Pláněk - Bernad, Fillman - Dlapa - Bičevskis, Stránskı, Strnad - Kotala, Šťastnı, Zbořil - Cienciala, Claireaux, Jääskeläinen - Flynn, Kousal, Najman

Rozhodčí: René Hradil, Roman Mrkva - Jiří Gebauer, Marek Hlavatı. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 21:25. Počet diváků: 0

Připravujeme podrobnosti.

23. 3. 2021 19:00
23.března 2021 19:00
HK Mountfield Hradec Králové Mountfield Hradec Králové : Logo extraliga - Bili tygri Liberec Bílí Tygři Liberec 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
10:03 Koukal (Veselı, Klíma 67)
50:25 Gríger (Rosandič)
50:46 Jelínek
59:45 Bulíř (Vlach)
Mazanec - Blain, Nedomlel - Pavlík, Šalda - Graňák, Jank - Cingel, Orsava, Perret - Jergl, Růžička, Sklenář - Klíma 34, Lev, Zachar - Klíma 67, Koukal, Pilař, Veselı
Kváča - Knot, Vitásek - Kolmann, Rosandič - Derner, Hanousek - Havlín - Birner, Lenc, Musil A. - Bulíř, Gríger, Najman - Jelínek, Špaček, Vlach - Pavlík, Rychlovskı, Šír

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Adam Kika - Tomáš Gerát, Daniel Hynek.