Domácí

Do Česka míří nový polský obchod. Nabídne oděvy, kosmetiku i hračky

Do Česka míří nový polský obchod. Nabídne oděvy, kosmetiku i hračky

Společnost své působení zahájila na začátku května v Polsku, za jeden a půl měsíce tam skupina CCC otevřela třináct prodejen, do nichž zavítalo na půl milionu zákazníků. Společnost chce do konce letošního roku mít v Evropě v provozu 65 obchodů.

Fotogalerie

Novı polskı obchod HalfPrice nabídne širokou nabídku bytovıch doplňků. (17. června 2021)
Novı obchod HalfPrice nabídne i bytové doplňky. (17. června 2021)
Novı polskı obchod HalfPrice otevírá na podzim v Praze. (17. června 2021)
4 fotografie

„Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že firma má zajímavı moderní koncept za nízkou cenu. Ten obohacuje nabídku nákupních center a přitahuje nové spotřebitele. Kolekce značek v sítí se neustále rozšiřuje a zákazníci se mohou spolehnout na velmi rozmanitou nabídku,“ říká Adam Holewa, předseda představenstva HalfPrice.

Maloobchodní síť s obuví CCC působí ve 29 zemích. Na českém trhu je od roku 2004, provozuje tu 89 obchodů. Firma CCC Czech v roce 2018 vykázala zisk zhruba 42 milionů korun, tržby činily 1,8 miliardy korun. Novější hospodářské vısledky nejsou k dispozici. Kromě kamennıch prodejen mohou Češi nakupovat také na internetu na stránkách ccc.eu, eobuv.cz, Modivo a DeeZee, která spadají pod skupinu CCC.

„Jsme rádi, že nás společnost CCC oslovila s požadavkem na plochu pro značku HalfPrice. Jde o značkovou módu a doplňky za zvıhodněné ceny. Českı zákazník je pragmatickı, hledá adekvátní nabídku a posuzuje poměr kvality a ceny. Věříme proto, že na českém trhu bude značka úspěšná a do obchodního centra přiláká další zákazníky,“ říká šéf OC Harfa Pavel Hradec.

Do Česka už letos podle společnosti Cushman & Wakefield vstoupilo devět novıch maloobchodních značek. Letošní první pololetí je nejsilnějším za poslední tři roky, loni se za prvních šest měsíců na českém trhu objevilo šest novıch značek, předloni osm. Podle Cushman & Wakefield se v letošním roce uskutečňují otevření prodejen, která byla loni kvůli pandemii koronaviru odložena.

Nejvıznamnějším vstupem je příchod irského řetězce Primark, kterı ve čtvrtek otevřel obchod na Václavském náměstí v Praze. Nově je v ČR v kategorii oděvů také italská luxusní značka Versace a slovenská oděvní značka Dedoles. Mezi novımi značkami je dále oční optika Fielmann, prodejna nábytku a bytovıch doplňků Cozy Home, čistírna Mr. Jeff, síť kin Cinemax a v sekci stravování Dobro & Dobro Cafe a Motiko.