Domácí

ONLINE: Bohemians - Slavia 1:5, smršť ve druhé půli, další gól dává Schranz

ONLINE: Bohemians - Slavia 1:5, smršť ve druhé půli, další gól dává Schranz

Bohemians první vıhru v ročníku zaznamenali na konci srpna, když před reprezentační přestávkou doma přestříleli 4:2 Teplice. Na formu navázali i po pauze a v minulém kole uspěli na hřišti Zlína (3:1).

V posledních dvou domácích zápasech se Slavií neprohráli. Na konci minulé sezony branka nepadla a loni v únoru Bohemians slavili vítězství 1:0.

Do těžkého utkání s vršovickım rivalem museli svěřenci trenéra Trpišovského zregenerovat po čtvrtečním úspěšném vstupu do skupiny Konferenční ligy proti Unionu Berlín (3:1).

Uprostřed obrany nastupují Takács a Ousou, jediní dva zdraví stopeři. V záloze vedle Holeše zase dostává prostor mladík Samek, kterı už dal v lize dva góly. Celkem udělal kouč v sestavě sedm změn.

FORTUNA:LIGA 2021/2022
19. 9. 2021 19:00
Zápas probíhá
Bohemians 1905 : Slavia 1:5
(1:0)
Góly:
22. J. Chramosta
Góly:
56. N. Stanciu (pen.), 63. O. Lingr, 65. J. Kuchta, 72. M. Krmenčík (pen.), 76. I. Schranz
Sestavy:
P. Le Giang - D. Köstl, D. Krch, J. Vondra - M. Dostál, R. Květ (68. M. Novı), P. Hronek, V. Ljovin, J. Fulnek (68. J. Kovařík) - I. Keita (68. M. Koubek), J. Chramosta (68. T. Necid)
Sestavy:
A. Mandous - L. Masopust (46. M. Krmenčík), L. Takács (23. P. Ševčík), A. Ousou, J. Bořil - A. Bah, T. Holeš, N. Stanciu, D. Samek (46. O. Lingr), I. Schranz - J. Kuchta
Náhradníci:
J. Jindřišek, M. Novı, J. Bederka, J. Kovařík, M. Koubek, H. Bačkovskı, T. Necid
Náhradníci:
P. Ševčík, I. Traoré, M. Krmenčík, O. Lingr, J. Sirotník, U. Ekpai, M. Oscar
Žluté karty:
35. J. Vondra, 62. P. Hronek
Žluté karty:

Rozhodčí: O. Berka - J. Paták, M. Vlček

Přejít na on-line reportáž