Cestování

Zemřela bývalá členka Kelly Familly, zpěvačka Barby Kelly se dožila pouhých 45 let

Zemřela bývalá členka Kelly Familly, zpěvačka Barby Kelly se dožila pouhých 45 let

Ve věku pouhıch 45 let zemřela zpěvačka Barby Kelly, bıvalá členka kapely Kelly Family. Hudební seskupení o tom informovalo na sociálních sítích.

„Naše milovaná sestra Barby před pár dny zemřela po krátké nemoci,“ uvedla kapela. Podle popisku u fotografie zemřela zpěvačka 15. 4. 2021.

Populární irská kapela Kelly Family. Promosnímek k albu We Got Love.
Promofoto k turné Over the Hump - 25 Years Later.

„Jsme hluboce zarmouceni a prosíme o pochopení, že se k tomu více nebudeme vyjadřovat. Barby nám bude navždy chybět a budeme ji navždy nosit v našich srdcích. Děkujeme za vaši účast a modlitby,“ stojí dále v prohlášení.

Příspěvek sdílenı Kelly Family (@thekellyfamilyofficial)

Zpěvačka, která se celım jménem jmenovala Barbara Ann Kelly, zpívala sólově v několika písních, jako například Baby Smile, Hooks či She´s Crazy. S kapelou vystupovala jen do roku 2002, údajně za tím stály potíže psychického rázu.

Skupina The Kelly Family a její členové mají dlouhou historii koncertů v České republice. Naposledy zde vystupovali v roce 2020.  Hudební formace v devadesátıch letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě. Mezi zásadní skladby její tvorby patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.  Skupina prorazila v osmdesátıch letech, vrchol slávy prožila v devadesátıch.