Cestování

Výhercem výzvy pro šotouše je čtyřkolák pod Vyšehradem

Výhercem výzvy pro šotouše je čtyřkolák pod Vyšehradem

Od 1. listopadu jsme pro všechny fanoušky železnice spustili novı speciál s názvem „Na kolejích“. Čtenářům nabízí přehledně a na jednom místě všechny články a videa z produkce iDNES.cz. Železniční speciál nabízíme jako jedinı zpravodajskı portál v České republice.

Hned první den jsme zveřejnili vızvu pro všechny šotouše. Úkolem bylo poslat zajímavé záběry na téma Podzim s vlakem. Do uzávěrky soutěže jste nám poslali čtrnáct videí. Vítěze vybrala porota z video redakce až po dlouhé debatě. Knihu Zmizelé koleje, zmizelá nádraží 2 vyhrává Dušan Gejdoš za svoje video Čtyřkolák pod Vyšehradem.

Vítězné video si můžete prohlédnout v úvodu našeho článku, všechny další záběry od našich čtenářů jsou pak ke zhlédnutí v pořadu iDNES.tv s názvem Očima šotouše. Prohlédnout si můžete například Žitavskou úzkokolejku, Brejlovce na Posázavském Pacifiku, Rakev na viaduktu přes Kryštofovo údolí nebo večerní příjezd vlaku na pražské Hlavní nádraží.

Ve vızvě „Podzim s vlakem“ mohli o knihu soutěžit také čtenáři, kteří nám do 30. listopadu posílali své fotografie. Ze zaslanıch snímků vybereme v redakci čtyřicet nejlepších, celkového vítěze určíte vy sami ve speciální anketě, kterou zveřejníme v nejbližších dnech. Vítěz se pak může těšit na stejnou knihu jako autor nejlepšího videa.

Obecná pravidla čtenářskıch a marketingovıch soutěží MAFRA, a. s., najdete zde.