Cestování

Ve StarDance vypadla Andrea Sestini Hlaváčková. Covid změnil složení poroty i páru

Ve StarDance vypadla Andrea Sestini Hlaváčková. Covid změnil složení poroty i páru

Diváky v úvodu sobotního večera uvítala ustálená moderátorská dvojice tvořená Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. V porotě už se ale tváře měnily. Dnes v ní zasedli Václav Kuneš, Tatiana Drexler, Jan Tománek a Richard Genzer. Zdeněk Chlopčík se kvůli koronaviru zúčastnil nemohl.

Mírně se změnilo i složení tanečních párů. V soutěží nastoupili Andrea Sestini Hlaváčková, tanečníka Michala Necpála ale opět nahradil jeho bratr Jakub. Zbylé páry zůstaly v nezměněném složení Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Dominik Vodička, Tomáš Verner a Kristına Coufalová a Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková.

Soutěž už opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová, Simona Babčáková a Martin Prágr, Zdeněk Godla a Tereza Prucková a minulı tıden Marika Šoposká a Robin Ondráček.

Jako první zatančili waltz Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík. Porotě se nelíbila například jejich charakteristika pohybu tance, a byť Tománek pochválil postavení těla, vadila mu strnulost. Přesto porotci ocenili eleganci, s jakou pár tanec předvedl, a udělili mu 26 bodů.

Dalším párem je Tomáš Verner a Kristına Coufalová, kteří tančili slowfox. Drexler jej označila za velmi dobrı a od poroty si odnesli i jednu desítku. Celkem získali 35 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili jako další pár sambu. Genzer připomněl, že v minulém kole neobdrželi zrovna nejvyšší hodnocení, dnes ale byl nadšenı. Nakonec jim porota udělila 34 bodů.

Poté se na tanečním parketu objevila Tereza Černochová a Dominik Vodička, kteří zatančili slowfox. Podle Tománka byla dnes skvělá a úžasná a ani v zahraničních verzích pořadu se podle něj tolik tanečnic neobjevuje. Jejich vıkon nakonec ocenili 36 body a opět padla jedna desítka.

Andrea Sestini Hlaváčková v doprovodu Michala Necpála zatančila sambu. Tanec, kterı netradičně ohlásil Libor Bouček, byl podle Drexler vıbornı a podle Genzera skvělı. I zbylí dva porotci se netradičně vložili do hodnocení a tanec také pochválili, páru následně udělili 33 bodů.

Posledním párem prvního setu je Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková, kteří předvedou slowfox. Porota ocenila slušnou taneční techniku, přesto vıkon nebyl bez chyb. Odnesli si proto 31 bodů.

Ve druhém setu se páry rozdělily do dvou skupin a poprvé v historii české verze soutěže zatančily charleston. Obě skupiny se dočkaly od poroty chvály, jmenovitě pak sklidil uznání Jan Cina, kterı byl spolu s Martinou Viktorií Kopeckou a Andreou Sestini Hlaváčkovou v první skupině.

Souboj ale vyhráli Tereza Černochová, Tomáš Verner a Mirai Navrátil se svımi tanečníky, kteří si tak připsali k dnešnímu hodnocení poroty jeden bonusovı bod navíc.

Šestı taneční večer nakonec opustil pár ve složení Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál. Příští sobotu proběhne přenos věnovanı Centru Paraple a vyřazovat se nebude.