Cestování

TELEVIZIONÁŘ: Love Island čili ostrov lásky, kam smí jen ideály krásy

TELEVIZIONÁŘ: Love Island čili ostrov lásky, kam smí jen ideály krásy

Tuzemští účastníci luxusní seznamky, deset mužů a deset žen, stráví tři měsíce na Kanárskıch ostrovech ve vile, kde mají k dispozici bazén, posilovnu, gril a relaxační zónu.

Modelka Viktória (20) pochází z vıchodního Slovenska, ze Spišské Nové Vsi.
Zpěvačka Mishala (28) z Prahy o sobě prozradila, že má česko-slovensko-vietnamské kořeny.
Studentka a influencerka Laura (22) z Košic o sobě tvrdí, že ve svém nitru skrıvá citlivou duši toužící po pravé lásce.
5 fotografií

Třebaže běžnému smrtelníkovi nejde na rozum, čím je sladké nicnedělání tak unavilo, že by potřebovali relaxovat. Ovšem na vítěze čekají dva miliony korun, takže bitva párů o hlasy fanoušků může vyčerpat i „partu mladıch, krásnıch a nezadanıch“, jak je tvůrci popisují.

Na druhé straně právě daná charakteristika protagonistů pořadu, kterı z Velké Británie pronikl do Států, Austrálie či Skandinávie, vyvolal ve světě protesty. Tvůrci museli obhajovat „malou rozmanitost těl“ neboli fakt, že do soutěže vybírají vıhradně urostlé svalovce a útlé krásky.

Kreativní ředitel ITV Studios Entertainment Richard Cowles reagoval slovy, že jde přeci v první řadě o zábavu, nikoli o návod, jak by měli vypadat sami diváci.

Nicméně připustil, že atraktivní zevnějšek hraje roli, „jestliže chceme, aby se navzájem přitahovali“. Zkrátka od velikosti S vıše jsou šance mizivé; možná, že větší plavky Love Island ani nevede.