Cestování

Prima točí rodinný seriál Zoo. Vévodí mu Michaela Pecháčková a zvířata

Prima točí rodinný seriál Zoo. Vévodí mu Michaela Pecháčková a zvířata

Dědička klanu místo studia v Los Angeles pracuje v zoologické zahradě jako ošetřovatelka; tajně. Její rodina si myslí, že odjela poslušně studovat prestižní drahou školu. „Je milá, upřímná a hodně cílevědomá, což se mi na ní líbí,“ popisuje svoji postavu Michaela Pecháčková.

Hrdinka před svımi rodiči, Sabinou Laurinovou a Markem Taclíkem, utekla za láskou ke zvířatům do zoo, kterou řídí Veronika Freimanová. „Rázná dáma, která se snaží věci řešit. Má i problémy v rodině, tak se věci kolem ní dějí rychleji, než si představuje. Ale celkem fajn ženská,“ líčí herečka.

Marek Taclík hraje v seriálu Zoo otce hrdinky
První klapka seriálu Zoo
Veronika Freimanová při startu natáčení seriálu Zoo
4 fotografie

Zakladatelka firmy v podání Jany Švandové je hlavou rodiny. „Se svım mužem založila sklárnu, po jeho smrti úspěšnı podnik převzala a věří, že své dílo jednou předá právě milované vnučce,“ vysvětluje Švandová, před kamerou seriálová tchyně Laurinové a matka Taclíka.

Část děje se bude odehrávat v prostředí Safari Parku Dvůr Králové. Tvůrci dále obsadili Davida Gránského, Pavlu Tomicovou, Štěpána Benoniho, Boba Klepla, Vandu Hybnerovou či Terezu Brodskou. Datum televizní premiéry není dosud stanoveno.