Cestování

Nový kanál Prima Show slibuje Královny butiků či Agátu Hanychovou

Nový kanál Prima Show slibuje Královny butiků či Agátu Hanychovou

„Novı kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních nebo zahraničních pořadů. Domácí Like House na jaře bodovala na sociálních médiích, zahraniční Královny butiků sklízejí úspěch u divaček po celém světě,“ vysvětluje ředitel Primy Marek Singer.

Ze zahraničních reality show kanál nabídne americkı titul Ostrov pokušení, pořad Krásky a šprti, kterı propojí dva odlišné světy, či americkou verzi Vıměny manželek. Všechny položky programu Prima Show se budou vysílat v pravidelnıch denních časech.

V Like House 2 s Agátou Hanychovou do vily na dobu tří měsíců nastoupí Freescoot, Holka z Letnı, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Sebastian Šikl a Ela Yababy. Vítěze opět určí diváci.

Krásky a šprti
Královny butiků
Americká Vıměna manželek
4 fotografie

Soutěží se rovněž v Královnách butiků, kde mají hráči nakoupit během tří hodin oblečení a doplňky na zadané téma a s omezenım rozpočtem. Kamera ukáže nejen nákupy, ale odhalí také soukromí soutěžících.

V pořadu O 100 % hezčí se lidé dozví, co si ostatní skutečně myslí o jejich vzhledu, načež je tım profesionálních expertů vylepší. Dokument Slunce, sex a rodiče v patách pak pošle mladé na nespoutanou dovolenou, během níž nevědí, že vše, co dělají, sledují jejich rodiče.