Cestování

Jako poděkování. Zdravotníci uvidí muzikál Láska nebeská přednostně

Jako poděkování. Zdravotníci uvidí muzikál Láska nebeská přednostně

Ovšem právě ti, kteří s covidem-19 bojovali v první linii, dostanou možnost spatřit Lásku nebeskou složenou na základě hitů Waldemara Matušky s předstihem. „Od 31. května do 8. června odehrajeme šest představení muzikálu jako poděkování zdravotníkům za jejich práci a obrovské nasazení. Budou to naši první diváci po sedmi měsících,“ uvedl mluvčí scény Stanislav Běle.

Ze zkoušek muzikálu Láska nebeská
Ze zkoušek muzikálu Láska nebeská
Ze zkoušek muzikálu Láska nebeská
11 fotografií

„Je to dárek jak pro naše herce, tak především pro zdravotníky. Herci dostanou po dlouhé době zkoušení zasloužené honoráře a zdravotníci pak nevšední kulturní zážitek za jejich obětavou práci. Osobně se moc těším, že se naše divadlo opět zaplní diváky. Konkrétně těmi, pro které byl uplynulı rok úplně nejtěžší,“ dodal producent Divadla Broadway Oldřich Lichtenberg.

„Musím říct, že už se na naše první publikum neskutečně těším,“ dodal Jan Čenskı. „Je skvělé, že už si po těch měsících zkoušení také zahrajeme a zároveň poděkujeme zdravotníkům.“

Vedle Čenského se v muzikálu představí Josef Vojtek, Martin Dejdar, Peter Pecha, Josef Vágner, Bohuš Matuš či třeba Milan Peroutka, Hanka Křížková a Dana Syslová.