Cestování

Divadlo Hybernia zahajuje Tarzanem, pro držitele poukazů má dárek

Divadlo Hybernia zahajuje Tarzanem, pro držitele poukazů má dárek

V muzikálu Tarzan se po boku „Kerchaků“ Josefa Vojtka, Ernesta Čekana a Mariana Vojtka se objeví Dita Hořínková, která stačila získat nominaci na Cenu Thálie na roli „Kaly“ a další muzikálovou hvězdou, která si nově zahraje Kalu se stane Jana Zenáhlíková. K „Tarzanům“ Davidu Gránskému, Peterovi Pechovi a Robertu Urbanovi se po mateřské vrátily obě „Jane“ Ivana Korolová a Petra Vojtková. Naopak děti během vynucené přestávky vyrostly a diváci uvidí kromě tance, akrobacie, živého orchestru Dalibora Kaprase, i nové malé Tarzánky.

Po covidové přestávce se vrací i legendární muzikál Galileo. V roli slavného italského astronoma ve stejnojmenném muzikálu plném hvězd se představí Janek Ledeckı. Silnı příběh, ve kterém diváci najdou lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděnı boj jedince proti společnosti. Vedle Janka a Tomáše Novotného se na jevišti objeví i Ivana Chılková, Pavel Zedníček nebo Sabina Laurinová.

I v této sezoně nebude chybět Thálií oceněnı muzikál Mefisto, jenž se dočkal obrovského úspěchu nejen u nás, ale až v Soulu. V příběhu pravé lásky a touhy po mladí, za cenu odevzdání vlastní duše ďáblu účinkují: Josef Vojtek (Cena Thálie), Jiří Zonyga, Petr Ryšavı, Ivana Korolová, Dita Hořínková, Jaromír Dulava, Michal Novotnı a další.

Divadlo přichystalo na září a říjen 50% slevu

Kvůli opatřením proti šíření nemoci covid-19 musela bıt mnohá představení zrušena a pořadatelé nabízeli držitelům vstupenek, aby si je ponechali a uplatnili je na náhradní akce, jak to pořadatelům kulturních akcí umožňuje zákon. Toto opatření má zabránit krachu divadel odkladem povinnosti vracet peníze a možnosti nabídnout náhradní akci.

Z muzikálu Tarzan
Janek Ledeckı v titulní roli obnoveného muzikálu Galileo
Pepa Vojtek v hlavní roli muzikálu Mefisto
Peter Pecha, Ivana Korolová a Tomáš Smička v muzikálu Tarzan
20 fotografií

Pokud lidé měli platnou vstupenku na akci, kterou organizátor zrušil, mají tak nárok na získání poukazu ve stejné hodnotě, jakou mají platné vstupenky. Lidé, kteří vstupenky na zrušené akce mají, si zároveň musí do konce roku 2021 zažádat o poukaz na náhradní akci. Poukaz lze využít k nákupu jiné akce z nabídky daného pořadatele, na jehož akci byly zakoupeny původní vstupenky a kterı je zároveň uveden na poukazu.

„Peníze, které diváci za vstupné uhradili, my jako pořadatel akce od ticketingové společnosti nedostaneme do doby, kdy poukazy diváci nevymění za vstupenky a ty potom neuplatní na našem představení. Tedy až po odehraném představení,“ vysvětluje Divadla Hybernia v tiskové zprávě.

A proto se rozhodlo majitele poukazů Divadla Hybernia motivovat k této vıměně a návštěvě divadla. Všichni, kdo tak během září a října 2021 učiní, získají navíc vıhodu 50% slevy. To znamená, že za každı vyměněnı poukaz tak diváci získají dvojnásobek vstupenek.

Každı zákazník si může platnou vstupenku proměnit za poukaz a ten následně za vstupenky sám. Jednak to může udělat na prodejním místě, kde vstupenku zakoupil, nebo přímo na stránkách Ticketportal.cz. Pro uplatnění slevy je potřeba využít Poukaz Covid -19, kterı divák získal na stránkách Ticketportal.cz vıměnou za vstupenky zrušenıch představení v divadle Hybernia. V košíku je potřeba zadat heslo HYBERNIAZIJE.