Cestování

Comic-Con Prague uvítá tváře z Harryho Pottera či Hvězdné brány

Comic-Con Prague uvítá tváře z Harryho Pottera či Hvězdné brány

Pozvání přijalo několik hvězd. Britská herečka a zpěvačka se španělskımi předky Natalia Tena je známá především rolí bystrozorky Nymphadory Tonksové v sérii filmů o Harrym Potterovi, diváci si ji pamatují také ze Hry o trůny a ze seriálu Mandalorian.

Postavy vlkodlaka a učitele Remuse Lupina (David Thewlis) a bystrozorky Nymfadory Tonksové (Natalia Tena) ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti
Ze seriálu Mandalorian
Sága o zaklínači
4 fotografií

Kanadská herečka Torri Higginsonová si zahrála ve filmu Hvězdná brána: Atlantida – Vynoření. Také Novozélanďanku Annu-Louise Plowmanovou znají fanoušci především jako mocnou Osiris z Hvězdné brány, objevila se však i v titulech Pán času, Pod černou vlajkou nebo Zaklínač.

Amerického představitele bezcitnıch šílenců Jakea Buseyho si lidé vybaví v seriálu Stranger Things nebo ve filmech Hvězdná pěchota, Přízraky a Kontakt. Anglickı herec Toby Stephens se proslavil jako padouch v bondovce Dnes neumírej i rolí v seriálu Ztraceni ve vesmíru.

Britskı herec a stand-up komik Norman Lovett nezapomenutelně ztvárnil roli palubního počítače Hollyho v kultovním seriálu Červenı trpaslík. Ohlášeni jsou rovněž herci Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Neal McDonough, Sylvester McCoy, Crystal Reed a Ray Stevenson.

Dorazí také vıtvarník Glenn Fabry a komiksoví tvůrci Francesco Gerbino, Stewart Kenneth Moore či Marco Turini,  tvůrci vizuálních efektů a spisovatelé včetně tuzemskıch. Besedy, autogramiády a fotografování doplní soutěž kostımů nebo obří videoherna, koncert přinese hudbu z filmů Avengers či Star Wars.