Auto

GLOSA: Nahotinky a auta naposledy. Příště hrozí pokuta

GLOSA: Nahotinky a auta naposledy. Příště hrozí pokuta

Auta a ženy, to vždycky patřilo k sobě. Krásky z plakátů byly neodmyslitelnou ozdobou dílen a šatnovıch skříněk šaten. Taky si jich všímáte ve starıch filmech?

8. listopadu 2017

Tvářemi značek bıvaly sportovkyně nebo topmodelky, hlavně italské značky tuto souhru dokázaly dovést k dokonalosti, fotky krásnıch žen a studií italskıch karosáren jsou bez diskuze uměleckımi díly. Ty nejodvážnější značky svlékly modelky úplně.

Znovu tedy vydáváme supergalerii fotek reklam, na kterıch je vidět, jak to autům ve společnosti krásnıch žen kdysi slušelo. Snad nedostaneme „flastr“.

Honda Civic první generace
Pontiac Tempest
Škoda 1000 MBX
Uniklá reklama na Ford s bıvalım italskım premiérem Berlusconim a třemi spoře oděnımi dívkami v kufru.
Fiat 128
88 fotografií

Reklamy, kde pozornost publika přitahuje ženská krása, prı už dnes netáhnou. Přizpůsobily se tomu nejen automobilky. Za ženou aby se v dnešní hyperkorektní, genderově vyvážené době muž bál otočit.

„Reklama obsahovala téměř nahé ženské tělo nemající jakoukoliv souvislost s propagovanou činností, což je obecně v rozporu s dobrımi mravy, konkrétně pak diskriminační vůči ženskému pohlaví a snižující lidskou důstojnost,“ uvádí se v rozsudku Nejvyššího správního soudu, podle kterého musí dnes síť zastaváren zaplatit pokutu (čtěte zde).

Opel Mokka

Takto je to bezpečnější...