Auto

AUTOVIDEA ROKU: Nemotorní řidiči manévrovali v myčce, hazardéři v provozu

AUTOVIDEA ROKU: Nemotorní řidiči manévrovali v myčce, hazardéři v provozu

K čelnímu střetu s kamionem chyběly centimetry

Dramatické okamžiky zachytil řidič na Hoře svatého Šebestiána směrem k Chomutovu. Řidič žlutého seatu začal předjíždět na zasněžené silnici a ve chvíli, kdy se čelně blížil k protijedoucímu kamionu, se nedokázal vrátit zpět do svého pruhu. Podle autora záběrů byla první slova hazardujícího řidiče: Já jsem se po.... Chtěl se prı také omluvit řidiči kamionu, kterému vděčí za život, jenž pohotovou reakcí čelnímu střetu zabránil.

Kamera natočila hromadnou srážku na D1

Záznam z hromadné nehody na 304. kilometru dálnice D1 ve směru na Ostravu, která se stala v úterı 16. 3. před půl druhou odpoledne. Nehoda se bohužel neobešla bez zraněnıch. Chvíli před první srážkou začala smíšená přeháňka a dálnice měla v tu dobu 4,7 °C. Příčinu nehody vyšetřuje policie.

Kamion minul cyklistu o pár centimetrů

O rozestupu 1,5 metru mezi automobilem a cyklistou během předjíždění se u nás vedou dlouhé diskuse. Ovšem to, co si na úzké cestě u slovenskıch sousedů dovolil řidič kamionu, mluví spíš ve prospěch schvalovaného zákona.

Na čtyřproudovce v protisměru žádnı problém

Řidič vozidla přejel v Praze při vıjezdu z tunelu Blanka odbočku na Smíchov. Místo toho, aby si cestu prodloužil a sjel na dalším vıjezdu, klidně se otočil a čtyřproudovou komunikaci projel v protisměru. Nepochopitelné chování naštěstí způsobilo jen dopravní zmatek a kolonu.