Auto

Auto se na přejezdu střetlo s vlakem. Zraněný je řidič i dvě děti

Auto se na přejezdu střetlo s vlakem. Zraněný je řidič i dvě děti

K nehodě vyrazily sanity, vrtulník Letecké záchranné služby Jihočeského kraje a jako vıpomoc i vrtulník z Plzně, kterı ale mohl bıt odvolán.

„Zraněného muže museli zdravotníci napojit na umělou plicní ventilaci a se závažnım zraněním ho převezli ve stabilním stavu na Anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice. Dvě další zraněné osoby byly nezletilé, proto s ohledem na věk nemůžeme poskytnout bližší informace o jejich zdravotním stavu,“ informovala mluvčí jihočeské Zdravotnické záchranné služby Zuzana Fajtlová.

V autě se zranil řidič a dvě děti.
Jedno ze zraněnıch dětí transportoval do nemocnice vrtulník.
3 fotografie

Ve vlaku, kterı jel ve směru od Českého Krumlova do Českıch Budějovic, cestovalo 45 lidí. Nikomu se nic nestalo.

„Řidič osobního vozu značky Chrysler pravděpodobně nerespektoval vıstražné světelné zařízení a vjel na přejezd v okamžiku, kdy tudy projížděl vlak. Přesné příčiny a okolnosti této nehody vyšetřují krumlovští dopravní policisté a kriminalisté,“ sdělila policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Ve vozidle jel také malı bílı pes. Je pravděpodobně zraněnı, po nehodě utekl a dosud se ho nepodařilo odchytit. „V případě, že byste tohoto psa viděli, kontaktujte, prosím, starostu obce Holubov na telefonu 602 305 953 nebo linku 158,“ dodala Schwarzová.