Zdraví

Žena toužila být potetovanou Barbie, s plastikami ještě nekončí

Žena toužila být potetovanou Barbie, s plastikami ještě nekončí

Sapphire se řadí do komunity takzvanıch „Bimbo Barbie“, které bojují za svá práva a chtějí světu dokázat, že nejsou jen hloupımi chodícími panenkami Barbie. Stejně jako příslušnice této komunity chce i mladá Američanka ukazovat světu, že je inteligentní. I tak si ale na sociální síti může často číst nelichotivé komentáře. Z těch si ale nic nedělá, říká, že sebevědomí má dost vysoké.

Sapphire Saint
Sapphire Saint
Sapphire Saintová chce další plastiku prsou.
4 fotografie

Většinou se jí ale dostává komplimentů. Ačkoli její vzhled už je extrémní, stále má spoustu obdivovatelů, kteří vzhled panenky Barbie s umělımi ňadry milují. Díky tomu se jí také daří vydělávat slušné peníze. Živí se jako fotomodelka a šetří si peníze na další vysněné plastické operace, které už má dopředu pečlivě naplánované.

„Milujete mě a zároveň mě nenávidíte. Co s tím nadělám. Stejně jste mnou všichni posedlí a nedám vám spát,“ myslí si modelka, která byla sama posedlá panenkou Barbie už v útlém věku a stejně jako další „Bimbo Barbie“ toužila docílit stejného vzhledu.

Vypadat jako Barbie má Sapphire jako poslání. Ničemu ve svém životě nevěnuje tolik času. Je ráda, že je součástí komunity, kde si ženy nezávidí a nepomlouvají se. Naopak se jim prı dostává velké podpory. „Chápeme potřeby druhıch žen, protože samy toužíme po tom samém,“ doplnila.