Zdraví

Žena chtěla krásný nos, po operaci ji však čekalo zděšení

Žena chtěla krásný nos, po operaci ji však čekalo zděšení

Gizela měla od puberty kvůli svému nosu mindráky. Toužila po malinkém nosíku a snila o operaci, která by ji nosu ve tvaru skoby zbavila. V dospělosti si na zákrok našetřila a doufala, že se konečně dočká vysněné podoby.

„Když jsem po druhé operaci viděla, jak se můj nos na konci zvětšuje, měla jsem velké obavy. Bála jsem se, že jde o nebezpečnou infekci nebo dokonce nádor,“ sdělila žena v pořadu Botched.

Gizela navštívila několik odborníků, kteří si s ní nevěděli rady. Až poslední lékař, kterého navštívila, zjistil, že je alergická na vnitřní stehy, které v nose měla.

„Doufala jsem, že to nebude nic vážného. Mám tři dcery, které mě potřebují, a já tu pro ně musím bıt. Ulevilo se mi, když jsem zjistila diagnózu. Nebyla jsem sice ráda, že mě čeká další operace, ale viděla jsem světlo na konci tunelu,“ pokračovala Gizela, jejíž třetí dcera se narodila teprve před několika měsíci.

Kdyby prı žena tušila, jaké peripetie ji s nosem čekají, nikdy by do plastické operace nešla. Byla si vědoma toho, že mohou nastat komplikace, ale přesto si nic takového nepřipouštěla. Vidina dokonalého nosu pro ni byla důležitější než vlastní zdraví. Dnes říká, že už má rozum. Přesto však plastické operace neodsuzuje.