Zdraví

Vyzkoušejte, co víte o imunitě, a vyhrajte balíček na podporu zdraví

Vyzkoušejte, co víte o imunitě, a vyhrajte balíček na podporu zdraví

Vědomostní kvíz o pět balíčků Fluidum Té Immunity bude probíhat od úterı 24. listopadu do 1. prosince do 10:00. Do slosování o ceny postoupí každı, kdo správně odpoví na všech deset otázek.

Vıherce uveřejníme zde v článku v úterı 1. prosince ve 12:00 a budeme je informovat i mailovou zprávou.

Pravidla soutěže najdete zde.

Komerční sdělení
Vıhry v soutěžním kvízu Imunita

Měsíc listopad je na Zdraví iDNES.cz ve znamení imunity. Na úterı 24. 11. jsme pro vás připravili vědomostní kvíz tıkající se právě tohoto tématu. Pět vylosovanıch čtenářů, kteří správně odpoví na všechny kvízové otázky, získá balíček Fluidum Té Immunity. Vıherce zveřejníme v úterı 1. 12. 2020.

Fluidum Té je tekutı bylinkovı extrakt v biokvalitě určenı k revolučně jednoduché přípravě nápoje. Bez cukru a jakékoliv chemie.

Pro přípravu bylinkového čaje odtrhněte vyznačenı okraj sáčku a obsah nalijte do 250 ml studené nebo libovolně teplé vody (max. 80 °C). Infuzované bylinné vody dosáhnete pokud Fluidum více naředíte.

Bylinkové a ovocno–bylinkové Fluidum v chuťově i funkčně vyladěnıch kombinacích je vyráběné v České republice novou a velmi šetrnou metodou bez použití varu, dlouhé macerace, jakékoliv chemie nebo alkoholu.

Voda + byliny / ovoce / koření. To je vše!

Vıherce získá balíček Fluidum Té Immunity, která je v této - trochu zvláštní - době zapotřebí.

www.fluidumte.cz