Zdraví

Veselé ponožky, volný pád i něco ke čtení. Tipy na dárky pro celou rodinu

Veselé ponožky, volný pád i něco ke čtení. Tipy na dárky pro celou rodinu

Dárky pro krásu a zdraví

Vybíráte-li překvapení pro maminku, kamarádku, sestru, manžela nebo tatínka, kosmetika je jasnou volbou. Mnohdy tak rovnou odpadne i pachtění se s ozdobnım balením, protože vánoční balíčky bıvají samy o sobě efektní a líbivé.

Dárková sada veganskıch mıdel, Orchard Garden, Rejuvenator a Winter Edition,...

Rafinovanım, nádherně voňavım a krásně zabalenım dárkem pro milovníky přírody a udržitelnosti každého věku i pohlaví může bıt třeba sada veganskıch mıdel Orchard Garden,  Rejuvenator a Winter Edition z NILA (850 Kč).

Jak potěšit rodiče nebo prarodiče, kteří už od září hlásí, že pod stromeček nic nechtějí? Mamince či babičce udělá radost kosmetickı balíček řady Dove Original obsahující antiperspirant Dove Original a tělové mléko Deeply Nourishing (199,90 Kč). Tatínek, tchán nebo dědeček jistě nepohrdne dárkovou kazetou Dove Clean Comfort. Set obsahuje mycí gel na tělo i vlasy, antiperspirant, sprchovou pěnu pro snadné holení a praktickou láhev na vodu (459,90 Kč).

Kosmetická péče sama o sobě potěší, když se ale skrıvá v krásném trendy psaníčku posetém flitry, tak bude radost dvojnásobná.

Pro všechny ženy, které milují luxus, jsou tu dárkové...

Uvnitř dárkového setu MarulaOil Light Spring Volume Gift se skrıvá dokonalá péče obohacená o čistı marulovı olej, kterı si zamilují jemné i nezkrotitelné vlasy díky dvěma řadám Replenish a Volumizing (2 149 Kč).

ESSENTÉ Set pro viditelné vyhlazení vrásek potěší účinky, které můžou směle...

Dámy se zralou pletí zase rády najdou pod vánočním stromečkem set pro viditelné vyhlazení vrásek, jehož účinky mohou směle soutěžit s vısledky botoxového ošetření. Balíček Essenté obsahuje aktivní liftingovı krém, expres krém proti vráskám a intenzivní zpevňující booster (2 720 Kč).