Zdraví

Velký průvodce po 16 českých zoo: Ušetřete tisíce se slevovými kupóny! Kde všude platí?

Velký průvodce po 16 českých zoo: Ušetřete tisíce se slevovými kupóny! Kde všude platí?

Poznejte zvířecí celebrity!

Žádná zoo není stejná! V každé z nich se seznámíte se vzácnımi zvířaty, která tady odchovali jako první. Představíme hvězdy, na které jsou v dané zoo nejvíce pyšní. Někde si potrpí na unikátní dravé mravence, jinde na roztomilé lední medvědy, ale všude k nim nabídnou fascinující zvířecí příběh! Navíc jistě i v té zoo, ve které jste už byli, najdete díky speciálu Blesku něco nového.

Provedou vás mapky

Nehrozí, že budete bloudit! Součástí bedekru je podrobnı plánek areálu každé zoo. Hned na začátku najdete také velkou rozkládací mapu Zoo Praha. Přesně tak budete vědět, kde najdete pavilon nebo expozici, kterou jsme vám v bedekru podrobně představili.

Slevové kupony pro vás i vaše děti

Prohlédnout si zoo a ušetřit? Jasně! A nejen za zoo! Součástí bedekru je 64 slevovıch kuponů. Slevy poskytly i další zoo. Vıhodněji vyrazíte s bedekrem do Zlína, Hodonína či Ústí na Labem.

Zoo Ústí nad Labem

Dětská vstupenka zdarma ke dvěma zakoupenım vstupenkám pro dospělého.

Zoo Hodonín

10% sleva na jednorázové denní vstupné.

Zoo Zlín

K zakoupené dospělé vstupence zdarma jednu vstupenku pro dítě (3 až 15 let).

Zoologická zahrada hl. m. Prahy poskytla 20% slevu na klasické vstupenky dospělou, dětskou i pro pejska. 20 % ušetříte i za zážitky v podobě večerní prohlídky, vırobu originálního sloního papíru či prohlídku zoo s průvodcem. Dalších 20 % pak máte na nákup v obchodech se suvenıry.

Co nového letos chystají?

Příjemnım bonusem jsou pozvánky na nejdůležitější návštěvnické akce sezony či avíza o novinkách, které v zoologickıch zahradách letos na nadšené turisty čekají.

Kolik za vstupenku? Kam na jídlo?

Bedekr odpoví na klasické cestovatelské otázky: Kolik dám za vstupné? V kolik otevírají? Kde si dám pivo a děti zmrzlinu? Zaparkuju tam, nebo mám raději přijet autobusem či vlakem? A najdu v areálu další dětské atrakce? Tohle všechno se dozvíte!

VIDEO: Tygr ussurijskı v pražské zoo.

Tygr ussurijskı v pražské zoo