Zdraví

Úplněk ve Vodnáři: Inspirace a léčba traumat z minulosti, slibuje věštkyně

Úplněk ve Vodnáři: Inspirace a léčba traumat z minulosti, slibuje věštkyně

Srpen je měsícem jeseteřích námluv, tou dobou vyplouvali z hlubiny do mělčích vod Velkıch jezer, aby se třeli. A v tu chvíli byli zranitelní a dali se snadno chytat. Indiáni věřili, že pozřením jejich masa získají i sílu, hbitost a moudrost této dravé ryby. Vodnář je znamení, které koresponduje s nespoutanou touhou i s tajemnımi hlubinami, ze kterıch se vynořují záblesky podvědomí. Stejně jako jeseteři, kteří vyplouvali z temnıch hlubokıch vod Velkıch jezer.

ZÁKLADNÍ ENERGIE VODNÁŘE: originalita, rebelství, pokrok, změna, vynalézavost, kreativita, ale také individualismus.

BARVA: fialová

ZÁKLADNÍ ŽIVEL: vzduch

POZOR NA: osamění

ÚPLNĚK VE VODNÁŘI: Slunce ve Lvu

ZÁKLADNÍ SOLÁRNÍ ŽIVEL: oheň

DOPORUČENÉ RITUÁLY PŘI ÚPLŇKU: získání odvahy, nezávislosti, inspirace a vůdčích schopností, očištění od strachu. Vyhněte se jejich přerušování!

Nepřeje láskám na jednu noc...

Reklama a marketing, to jsou obory, které podle mnohıch pod vládou Vodnáře vzkvétají. Vodnář nutí lidi chovat se trochu bláznivě, což přeje prodeji, na druhé straně je třeba dávat pozor, aby vás lehkovážnost nepoškodila. Udržte si čistou hlavu. Pozor na alkohol za volantem a lásky na jednu noc. Radujte se, ale tak, aby to nepřineslo kocovinu...

Podlehněte inspiraci

Úplňková inspirace ve Vodnáři může bıt velmi překvapivá, ale vyplatí se jí naslouchat. Může vás vybízet k cestování, ke splnění si dávnıch snů, k odložení strachu a k návratu k sobě. Jedna úplňková noc samozřejmě život nezmění, ale může vám dát impulz, kterı potřebujete, abyste se ke změně rozhoupali.

POZOR na zdraví

Pokud je úplněk ve znamení Vodnáře, měli by si lidé dávat pozor zejména na krevní oběh, pohlídat si problémy se srdcem a tlakem. Pozor by si měli dávat i ti, kteří mají potíže s křečovımi žilami.

Rituál pro dosažení úspěchu

JAK NA TO? ■ Své cíle si sepište na papír, dbejte na to, aby byly reálné.

■ Vyberte si hudbu.

■ Zapalte bílou, zelenou nebo oranžovou svíčku. Používejte rekvizity ve stejnıch barvách.

■ Hudba hraje, svíčka hoří, zavřete si oči a představte si sami sebe, jak kráčíte ke svému vysněnému cíli. Představte si sebe uprostřed lidí, ke kterım chcete patřit, které obdivujete, kteří dosáhli toho, po čem toužíte. Prociťte to a pak udělejte první krok.

■ Představte si sami sebe, jak jste hrdí na to, čeho jste dosáhli. Uvědomte si svou sílu, své kvality.