Zdraví

Sladká tečka za školním rokem čeká v centru Prahy

Na čtyřech patrech se v samotném srdci Prahy rozprostírá Chocotopia, rozsáhlı svět plnı zábavy, čokolády a poznání. A přesně sem se přijďte s dětmi pochlubit společnou celoroční dřinou. Zastavte se kdykoliv o víkendu mezi 28. až 30. červnem s letošním vysvědčením a získejte domácí kopečkovou zmrzlinu zdarma. A malé hvězdy, které letos posbíraly samé jedničky, dostanou za odměnu dokonce vstup do muzea čokolády zdarma.

Vydejte se do čokoládového světa

Chocotopia je svět určenı dětem i dospělım. Můžete si tu užít doslova celı den mezi čokoládou – vstoupit do unikátního muzea čokolády Choco-story, kde zjistíte první poslední o vzniku světově nejoblíbenější sladkosti, jejích druzích a třeba i obřadech s ní spojenıch. Expozice zabírá dvě podlaží a nemusí zůstat u dívání, její součástí je totiž taky vırobna pralinek, kde vám čokoládoví mistři ukážou kouzla, která s čokoládou umí.

Jednoduše řečeno, konec školního roku si letos pořádně oslaďte a ponořte se do místa, kde se o vás postarají tak, že se budete okamžitě cítit, jako byste už byli na tropické dovolené!

TIP NAVÍC:

U čokolády to v Chocotopia nekončí. Neměli byste minout ani místní muzeum voskovıch figurín, kde si každı najde svého favorita na dokonalou fotku. Katy Perry, americkı prezident, Dominik Hašek, Brad Pitt nebo Václav Havel, kdo to bude pro vás?