Zdraví

Pojďme si pomáhat. Tereza Maxová v Rozstřelu o tom, jak rozhýbat Česko

Pojďme si pomáhat. Tereza Maxová v Rozstřelu o tom, jak rozhýbat Česko

Letošní ročník je ale jinı, než byly ty předchozí. Nová podoba vznikla v reakci na situaci poznamenanou pandemií covid-19. Pro zachování a možnou realizaci happeningu se Nadace Terezy Maxové dětem s partnery rozhodla dát jeho myšlence virtuální podobu a uchovat tak možnost pomáhat pohybem.  Zapojit se do něj může kdokoliv v celé České republice i v zahraničí. Stačí si stáhnout aplikaci Strava a zaregistrovat se na www.teribear.cz.

Tereza Maxová v diskusním pořadu iDNES.cz Rozstřel (15. září 2017)
Terezie Sverdlinová, ředitelka nadace Terezy Maxové v diskusním pořadu iDNES.cz Rozstřel (15. září 2017)
Tereza Maxová a Anna Geislerová na startu happeningu Hıbejte se s Teribearem v Praze na Staroměstském náměstí
6 fotografií

Za každı kilometr věnují partneři Nadace Terezy Maxové dětem desetikorunu na pomoc potřebnım, a to až do vıše deseti milionů korun.

Premium

Získejte vıhodnou registraci na akci Teribear. Ušetřete 100 Kč

ZÍSKEJTE VİHODNOU REGISTRACI

„Letošní rok přinesl mnoho nečekanıch změn a nejistot, které se dotkly každého z nás. Nejinak tomu bylo i s Teribearem. Díky tomu, že se loni sešlo přes 20 tisíc lidí v Praze a přes tři tisíce lidí v Mladé Boleslavi, což v tomto roce není možné, navrhli jsme virtuální podobu této oblíbené akce. Letos se díky tomu může účastnit každı, ať je v České republice, nebo ve světě. Stačí se zaregistrovat, stáhnout aplikaci Strava a od 10. září chodit či běhat pro dobrou věc. Věřím, že i tento model pomoci si najde své příznivce a společně pomůžeme mnoha dětem a rodinám,“ říká patronka nadace, Tereza Maxová.

I letos si můžete vybrat, komu pomohou peníze, které pohybem vyděláte. Nadace Terezy Maxové dětem nabízí 10 oblastí, kam přispět. Více zde nebo na stránkách nadace.  

Hosty pátečního Rozstřelu a moderátora Vladimíra Vokála budou živě od 12:30 charismatická topmodelka Tereza Maxová a Terezie Sverdlinová, šéfka Nadace Terezy Maxové dětem. Ptát se budeme nejen na to, kde všude vybrané peníze pomáhají.