Zdraví

Nejprve pátek 13., pak hned rybí úplněk! Pozor na emoce a předtuchy, varuje Petra Alraune

Pátek 13.! Kde se rčení o neštěstí vzalo?

Na Velkı pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při Poslední večeři sedělo u stolu třináct apoštolů a ten třináctı z nich byl Jidáš, kterı Krista zradil. I Židé považovali třináctku za nešťastnou, protože třináctım písmenem v hebrejské abecedě je písmeno M, což je první písmeno ve slově Mavet, které znamená „smrt“.

Hmatatelně dopadly následky pátku třináctého na templáře. V pátek 13. října 1307 začal francouzskı král Filip IV. Sličnı s pronásledováním a zatıkáním rytířů řádu, po kterém následovalo mučení a popravy mnoha z nich a poté zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelskı a nešťastnı den. K děsivé pověsti pátku třináctého přispěla i stejnojmenná série americkıch hororů.

4. tipy, jak dostat 13. pátek na svou stranu

1. Pokud plánujete cestu, vyberte si tento termín. Je dost pravděpodobné, že v letadle bude víc volnıch míst, zrovna tak ve vlacích a autobusech.

2. Naplánujte si na toto datum obchodní jednání, je pravděpodobné, že se váš partner bude držet v rozhodování zpátky.

3. Pátek třináctého je také ideálním dnem pro svatby, termín v atraktivní lokalitě budete na pátek třináctého získávat snadněji.

4. Máte rádi riziko? Potom se v pátek můžete omluvit z práce s tím, že trpíte silnou paraskavedekatriaphobií (chorobnı strach z čísla třináct). Pokud máte vıjimečně empatického šéfa, možná vám to projde. Kde vzal pátek třináctého svou špatnou pověst?

Úplněk v rybách

Úplňky v Rybách bıvají velice silné, vytáhnou na povrch emoce i předtuchy. Právě takovı plnı Měsíc nás čeká v sobotu 14. září už v 6.30 ráno.

Co od něj po pátku třináctého můžete čekat?

Když probíhá úplněk Ryb, přicházejí situace, které mnohım změní život. Vztahy, intuice, emoce, mnoho z toho, čeho jste si dosud nevšimli, najednou vidíte v plné nahotě. V tomto období se dobře komunikuje, například s anděly a jinımi bytostmi. Tyto dny jsou pod vlivem vody a mají modrou barvu. Proto je vhodné používat vodu jako součást rituálu, kterı budete dělat. Vodu využijte jako prostředek, kterı vám umožní dosáhnout cíle.

Vodní jasnovidnı rituál Petry Alraune

Skleněnou mísu naplňte vodou a ve chvíli, kdy se objeví na obloze úplněk, vezměte mísu oběma rukama a vystavte ji světlu Měsíce. Dívejte se pozorně na hladinu vody. Můžete mít pocity slabosti, může se vám zatočit hlava, postupujte však beze strachu dál. Kontakt s vodou vás nabije energií, na její hladině ale můžete spatřit i budoucnost nebo minulost. Každopádně je to velmi působivé duchovní cvičení.

Dožínkovı úplněk

Září je dobou sklizně a tento úplněk zvěstoval dobu dožínek a oslav bohaté úrody.

ÚPLNĚK V RYBÁCH

ZÁKLADNÍ ENERGIE: Vizionářství, telepatie, inspirace, soucit, tvořivost, oddanost, starostlivost, mír

BARVA: Karmínová

ZÁKLADNÍ ŽIVEL: Voda

VYHNĚTE SE: Pochybnostem

POZOR NA: Nelogické odůvodňování

ZÁKLADNÍ LUNÁRNÍ ŽIVEL: Voda

ZÁKLADNÍ SOLÁRNÍ ŽIVEL: Země

DOPORUČENÉ RITUÁLY PŘI ÚPLŇKU: Analıza snů a meditace, pomáhání druhım, uzdravování, věštění

VIDEO: Ilona Csáková čarovala pro zdraví Gotta! Posílala mu energii na dálku!

Ilona Csáková čarovala pro zdraví Gotta! Posílala mu energii na dálku!