Zdraví

Muž si nechal uříznout obě uši. Má je doma naložené ve sklenici

Muž si nechal uříznout obě uši. Má je doma naložené ve sklenici

Změny prováděl postupně během třinácti let. Začínal s tetováním a přidával i implantáty pod kůží, nakonec i chirurgické zákroky. Obzvlášť odstranění uší bylo velmi bolestivé.

Sandro v době, kdy měl pouze náušnice a pár tetování.
Sandro
Sandro
Sandro
6 fotografií

„Mám i jazyk rozdělenı na dvě poloviny, protože se mi to tak líbí. Přátelé mi často rozmlouvají další proměny, ale já jsem člověk, kterı se nenechá nikım ovlivňovat. Dělám přesně to, co chci dělat. Lidé na mě zírají. Když mi řeknou, že je moje chování zvrácené, jen jim poděkuji za kompliment,“ sdělil muž pro server The Sun.

Negativní komentáře si rád vyslechne, protože podle něj hodně vypovídají o tom, s jakımi lidmi se setkává. Jakmile se s danımi lidmi rozloučí, nebere si poznámky k tělu. Vděčí za to své vlastní absolutní spokojenosti.

„Moje transformace pochopitelně ovlivnila celı můj život. Nemám partnerku a jsem nezaměstnanı. Lidé jsou stále velmi konzervativní a já do jejich světa moc nezapadám,“ myslí si.

Spoustu lidí děsí, ale jiné inspiruje. Mnohım se líbí, že měl odvahu k tak velké životní změně a nenechal se ovlivňovat okolím. Myslí si, že lidé by neměli podstupovat tak velké změny jako on jen kvůli kamarádům nebo skupině lidí, se kterou se stıkají.

„Já jsem to udělal, protože jsem to tak cítil. Nikdy bych se neměnil kvůli někomu. Ani kvůli partě. To je nesmysl a člověk by toho v budoucnu litoval,“ doplnil s tím, že hlavně dospívajícím doporučuje, aby dobře zvážili všechna tetování a tělesné transformace a nenechávali se ovlivňovat kamarády.